2Koła & Ski


Sprzedaż rowerów Poznań - 2Koła & Ski

Dodano: 2020-04-27

WWW: https://2kola.net.pl/

Telefon: 618125932

Miejscowość: Suchy Las / Poznań

Adres: Szkolna 56

Kod pocztowy: 62--00

Źródło: https://2kola.net.pl/


Autor: Hanna Kucharska


Opis:


Wybór idealnego roweru to nie lada wyzwanie. Jednoślad przede wszystkim musi zapewniać stuprocentowe bezpieczeństwo, pełen komfort oraz najwyższą przyjemność podczas jazdy. Powinien być wykonany z wysokogatunkowych, starannie wyselekcjonowanych materiałów, które zagwarantują mu nieprzeciętną odporność na uszkodzenia, wilgoć i niekorzystne działanie czynników atmosferycznych (takich jak silny wiatr, opady deszczu i inne). Ważne jest także to, aby był maksymalnie dopasowany do rodzaju jazdy. Do szalonych wycieczek po niestandardowych terenach doskonale sprawdzi się model górski, do dojazdów do pracy bądź szkoły warto wybrać jednoślad miejski, a do spokojnych przejażdżek po utwardzonych ścieżkach – rower trekkingowy bądź crossowy.

Kompleksową sprzedaż rowerów w Poznaniu prowadzi znana firma 2Koła & Ski. Sklep współpracuje z najlepszymi, renomowanymi producentami jednośladów. W jego bogatym asortymencie znaleźć można sprzęt wyprodukowany przez marki takie jak Kellys oraz Merida. Sklep zadbał o to, aby w ofercie były dostępne zarówno damskie i męskie rowery przeznaczone do jazdy rekreacyjnej i profesjonalnej (w tym modele górskie, trekkingowe, crossowe i miejskie), jak i jednoślady dziecięce o kołach w różnych rozmiarach (od 14 do 26 cali).

Firmę tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników. Specjaliści, chcąc zapewnić klientom stuprocentowe zadowolenie z jakości świadczonych usług, gwarantują swoje fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Konsumenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie doboru sprzętu i akcesoriów rowerowych do ich indywidualnych preferencji, upodobań i stylów jazdy.

Firma świadczy także profesjonalne usługi serwisowe, gwarantujące klientom komfortową i bezpieczną jazdę. Fachowcy wykonują kompleksowe przeglądy sprzętów rowerowych, a także dokonują najróżniejszych napraw – takich jak wymiana kloców, dętek lub opon, centrowanie koła, regulacja hamulców, kierownicy lub sterów, montaż siodła, bagażnika bądź lampy, a także mnóstwo innych fachowych prac.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.