Academy of New York Sp. z o.o.


Korzyści kursu języka angielskiego online

Dodano: 2021-12-14

WWW: https://academyofnewyork.com

Telefon: +48 22 222 15 00

Miejscowość: Warszawa

Adres: Złota 59

Kod pocztowy: 00-120

Źródło: https://academyofnewyork.com/


Autor: Gabriel MrózOpis:


Dziś wielu pracodawców zwraca uwagę na umiejętności językowe kandydatów ubiegających się o pracę, dlatego znajomość przynajmniej jednego języka obcego zwiększa szansę znalezienie zatrudnienia. Wszystkie osoby, które czują, że wiedza wyniesiona ze szkoły lub uczelni jest niewystarczająca, mogą zapisać się na kurs organizowany w Academy of New York. Jest to renomowana firma współpracująca z lektorami ze Stanów Zjednoczonych i zapewniająca korzystny cennik. Proponuje nie tylko zajęcia stacjonarne, ale i online, którymi interesują się osoby zapracowane i niemające czasu lub chęci na dojeżdżanie do biura.

 

Kwestie te byłyby problematyczne wśród osób niepełnosprawnych, niezmotoryzowanych i mieszkających z daleka od centrum. Kurs języka angielskiego online doceniają także klienci z małymi dziećmi oraz tacy, których często nie ma w domu. Szkoła daje możliwość pozyskiwania nowej i przydatnej wiedzy w dowolnym momencie, przykładowo w zaciszu własnego domu. Współpracuje ona z doświadczonymi nauczycielami posiadającymi ciekawe materiały dydaktyczne, którzy dopasowują poziom zajęć do wiedzy uczestników, dzięki czemu każdy czuje się swobodnie. Koncentrują się nie tylko na regułach gramatycznych, ale też zwrotach wykorzystywanych na co dzień w mowie potocznej.

 

Kursy kierowane są również do osób, które nigdy wcześniej nie miały okazji uczyć się języka angielskiego. Dzięki nim zyskują o wiele większą swobodę podczas zagranicznych wakacji czy rezerwowania hoteli na własną rękę. Nie mają też problemów z nabywaniem biletów lotniczych lub zamawianiem potraw w restauracjach. Ponadto znajomość języka obcego daje możliwość czytania zagranicznych książek, które nie zostały przetłumaczone oraz oglądania filmów bez napisów i lektora.  

 

Nauka online stanowi duże udogodnienie dla kursantów, którzy uczą się zawsze wtedy, gdy mają na to czas. Przesyłane materiały mogą być powtarzane nieskończoną ilość razy i można do nich wracać w dowolnym momencie. Zaletą takiego rozwiązania jest także możliwość pozyskiwania wiedzy we własnym tempie.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.