ACLARI DIAMONDS


Jak wybierać obrączki ślubne?

Dodano: 2023-06-14

WWW: https://aclari.pl

Telefon: 89 533 42 09

Miejscowość: Olsztyn

Adres: Adama Mickiewicza 9

Kod pocztowy: 10-550

Źródło: https://aclari.pl/obraczki


Autor: Adam SzymczakOpis:


Choć organizacja ślubu i wesela wymaga zadbania o mnóstwo spraw, od kluczowych, jak zarezerwowanie terminu, po zupełne drobiazgi, typu zakup winietek, wybór obrączek jest jednym z najważniejszych elementów przygotowań. Nic dziwnego - te niewielkie krążki mają olbrzymie znaczenie. Są symbolem miłości, wierności oraz stanu małżeńskiego, a ich założenie jest kluczowym elementem ceremonii kościelnej lub ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego. Mają też jednak wymiar praktyczny - będą noszone przez całe życie, muszą być więc wygodne oraz podobać się przyszłym właścicielom - w momencie zakupu, ale też wiele lat później.

Oznacza to, że do wyboru biżuterii ślubnej trzeba podejść bardzo uważnie oraz określić swoje oczekiwania, co dotyczy oczywiście obu stron. Na pewno dogodną sytuacją jest fakt, że obecnie obrączka damska i męska wcale nie muszą być identyczne, różniąc się tylko rozmiarem, jak miało to miejsce jeszcze niedawno. Teraz najlepsi producenci proponują ozdoby skromne, pozbawione ozdób dla mężczyzn oraz typowo kobiece, zdobione, na przykład kamieniami szlachetnymi, dla pań. Jest to idealny sposób na kompromis, a także sprawienie, że obrączki są nie tylko symbolami małżeństwa, ale też piękną dekoracją dłoni.

Ogromne znaczenie ma też materiał. Obecnie wiele par chce zerwać z tradycją nakazującą wybierać krążki z żółtego złota. Na białe złoto stawiają też osoby nieprzepadające za żółtym kruszcem, ale marka ACLARI, lider w dziedzinie dostarczania biżuterii zaręczynowej i ślubnej, ma znacznie więcej propozycji. Kto chce, może w ofercie tej firmy wybrać także obrączki ze złota różowego, tym bardziej godnego uwagi, że jest ono wybierane stosunkowo rzadko. Jest to zatem świetny sposób na zapewnienie sobie oryginalności. Jeśli zaś jest się zupełnie niezdecydowanym, można wybrać produkty wykonane ze złota w różnych kolorach, na przykład z połączenia kruszcu białego i złotego lub nawet wszystkich trzech wariantów.

Dodatkowo istnieje opcja wykonania obrączek na zamówienie, także według indywidualnego pomysłu narzeczonych.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Turbo-Centrum

Nowoczesny Angielski

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.