Adwokat Maciej Rodacki


Adwokat kraków • Adwokat Maciej Rodacki

Dodano: 2021-06-29

WWW: https://adwokatrodacki.pl/

Telefon: 693 253 807

Miejscowość: Kraków

Adres: Mogilska 13B

Kod pocztowy: 31--54

Źródło: https://adwokatrodacki.pl/


Autor: Oskar KamińskiOpis:


Prawo opiekuńcze i rodzinne koncentruje się na rozwodach, ustalaniu lub zaprzeczaniu ojcostwa, władzy rodzicielskiej oraz obowiązkach alimentacyjnych. Bardzo często zdarza się, że sprawy tego typu są skomplikowane i wiążą się ze stresem oraz silnymi emocjami. Z tego powodu niektóre osoby rozpoczynają współpracę z kancelariami adwokackimi specjalizującymi się w prawie rodzinnym. Doświadczeni prawnicy doskonale wiedzą, że rozwody bywają trudne, dlatego nigdy nie kierują się emocjami i chętnie wyjaśniają, na czym polegają podobne sprawy.

Na co dzień mają do czynienia z postępowaniami o zniesienie współwłasności oraz o rozliczenia majątkowe wśród osób żyjących w konkubinacie. Niejednokrotnie sprawy rozwodowe dotyczą także opieki nad dzieckiem oraz alimentów. Specjaliści mają świadomość, jak wyczerpujące bywają tego typu sytuacje, dlatego swoim klientom zapewniają kompleksowe wsparcie, dzięki czemu nie muszą się oni o nic martwić. Pełnomocnicy dokładnie zapoznają się z każdą sprawą, a następnie sugerują wdrożenie najlepszych działań.

Doświadczony adwokat z Krakowa, z jakim można się skontaktować, przyjmuje w Kancelarii Adwokackiej Macieja Rodackiego. Firma ta podchodzi z dużym zaangażowaniem do każdego problemu związanego z kuratelą czy stosunkami między małżonkami. Nie jest jej obca także problematyka pochodzenia dziecka oraz obowiązki alimentacyjne. Do najczęściej występujących spraw związanych z prawem rodzinnym zalicza się również:

  • podział wspólnego majątku,
  • separację,
  • przysposobienie,
  • czyny karalne osób nieletnich.

Kancelaria ta cieszy się renomą i gwarantuje konkurencyjny cennik, który ustalany jest indywidualnie po zapoznaniu się z daną sprawą. Adwokaci zajmują się formalnościami, dzięki czemu odciążają swoich klientów, którzy nie muszą samodzielnie pisać pozwów czy innych dokumentów przesyłanych sądom różnych instancji. Jeśli zachodzi taka potrzeba, biorą udział w negocjacjach dających możliwość polubownego zakończenia niektórych spraw, bez konieczności wchodzenia na drogę sądową.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

prace.edu.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Stalgar

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.