Adwokat Małgorzata Pokrywka


Jak przebiegają porady prawne w Kędzierzynie-Koźlu?

Dodano: 2022-08-07

WWW: https://adwokat-pokrywka.pl

Telefon: 608 679 149

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Adres: Pamięci Sybiraków 4

Kod pocztowy: 47-200

Źródło: https://adwokat-pokrywka.pl/porady-prawne/


Autor: Hanna KucharskaOpis:


Mimo szerokiego dostępu do informacji w internecie nadal większość osób woli jednak udać się do specjalisty, aby dowiedzieć się więcej na temat określonej sprawy. Mowa tutaj w szczególności o kwestiach prawnych, w przypadku których nie zawsze można w pełni zaufać danym znalezionym na stronach internetowych, blogach czy forach. To samo tyczy się przygotowania pozwu czy odpowiedzi na otrzymane pismo urzędowe - lepiej zdać się na wiedzę adwokatów, zamiast próbować samodzielnie stworzyć mało profesjonalny dokument. 

Na terenie Kędzierzyna-Koźla porady prawne są udzielane w Kancelarii Adwokackiej - Adwokat Małgorzata Pokrywka znajdującej się niedaleko miejskiego rynku. Prawnicy specjalizują się w prawie m.in.:

  • rodzinno-opiekuńczym (rozwody, separacje, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku),
  • karnym (obrona oskarżonych i podejrzanych oraz reprezentowanie osób poszkodowanych),
  • cywilnym,
  • spadkowym (przyjęcie lub odrzucenie spadku, roszczenia o zachowek, unieważnienie testamentu),
  • odszkodowawczym (ubieganie się o odszkodowanie za szkody w wyniku wypadku komunikacyjnego lub błędu medycznego),
  • administracyjnym (prowadzenie postępowań odwoławczych oraz skargowych przed samorządami i sądami),
  • gospodarczym,
  • pracy i ubezpieczeń społecznych.

Podczas konsultacji adwokaci wysłuchają w skupieniu klienta oraz zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania. Prawnicy mogą jedynie doradzić danej osobie lub sporządzić w jej imieniu wymagane pisma czy też podjąć się prowadzenia sprawy wraz z udziałem w mediacjach i rozprawach w sądzie oraz przesłuchaniach. O zakresie współpracy decyduje oczywiście sam klient. Powierzenie poprowadzenia sprawy adwokatom daje pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z obowiązującym prawem, a kancelaria zadba o interesy klienta. Jeśli chodzi o wynagrodzenie dla prawnika, to wszystko zależy od rodzaju sprawy oraz zakresu wykonywanych czynności prawnych. Już podczas konsultacji klient otrzyma niezbędne dane na temat szacunkowych kosztów współpracy.

Podczas porad prawnych adwokaci wyjaśniają wszelkie niejasne kwestie, opiniują przedłożone dokumenty oraz przygotowują pisma procesowe. Ponadto klient otrzymuje informacje na temat swoich obowiązków oraz praw związanych z określoną sprawą. W wielu przypadkach już sama rozmowa z prawnikiem wiele wyjaśnia i jest wystarczająca dla klienta.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

AZTECH

Euroschola.eu

I-VITA Sklep Przepis Na Zdrowie

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.