Agroturystyka Koziołkowo


Domki Bory Tucholskie - Agroturystyka Koziołkowo

Dodano: 2019-05-15

WWW: https://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/

Telefon: 586876055

Miejscowość: Stara Kiszewa

Adres: Bartoszylas 43B

Kod pocztowy: 83-430

Źródło: https://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/domki-letniskowe/


Autor: Hanna Kucharska


Opis:


To, jak wygląda wypoczynek, zależy w głównej mierze od samych zainteresowanych. Każdy bowiem lubi relaksować się w inny sposób. Dla jednych idealnym rozwiązaniem będzie błogie lenistwo na łonie natury. Innych zaś ucieszy możliwość aktywnego spędzania czasu. Bez względu na to, o której grupie mowa, na Kaszubach znajdzie się coś dla każdego.

Fantastycznym pomysłem na wypoczynek (zarówno ten letni, jak i wiosenny, jesienny czy nawet zimowy) są domki letniskowe w Borach Tucholskich. Proponuje je osrodekwypoczynkowykaszuby.pl. Goście tego miejsca mogą wybierać spośród trzech różnych baz noclegowych. Pierwszą są, wspomniane wyżej, domki letniskowe. Druga to fantastyczne domki holenderskie, a trzecią opcją jest spanie na campingu.

Wszystkie osoby, które odwiedzają ośrodek, mogą liczyć na ciszę, spokój i idealne warunki do regeneracji sił. Ponadto, dla tych, którzy cenią sobie odrobinę aktywności, przygotowano piękna i profesjonalną stadninę koni oraz łowisko. Możliwe jest wykupienie jazd indywidualnych lub z instruktorem (ten wariant przeznaczony jest dla osób nieumiejących jeszcze jeździć konno). Łowienie ryb jest również ogólnodostępne. Należy jedynie ustalić niezbędne szczegóły z właścicielami ośrodka.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja, oferująca gościom posiłki. Wykupić można śniadania, obiady i desery. Menu jest bardzo bogate, dzięki czemu jest w stanie sprostać gustom i oczekiwaniom różnych klientów, w tym także dzieci, które są najbardziej wymagającymi konsumentami.

Poza spędzaniem czasu w komfortowych domkach i spacerowaniu po okolicy można zdecydować się na skorzystanie z dodatkowych atrakcji, jakie są osiągalne w pobliskich miejscowościach. Dostępny jest dom ustawiony do góry nogami, parki krajobrazowe, Muzeum Ceramiki kaszubskiej, skansen, Diabelski Kamień, czy też farma strusi afrykańskich.

Punktem, wartym odwiedzenia, jest także zamek w Malborku, który znajduje się w odległości około sześćdziesięciu kilometrów od ośrodka. Tam będą się świetnie bawić dzieci i dorośli.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Tapestry

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.