ALEPIWO


Zestaw piwowarski

Dodano: 2021-09-11

WWW: https://www.alepiwo.pl/

Telefon: 511439078

Miejscowość: Tyczyn

Adres: Zagrody 12F

Kod pocztowy: 36-020

Źródło: https://www.alepiwo.pl/?produkty/sprzet/zestawy-sprzetowe,przegladaj,id_gr-74.html
https://pl.wikipedia.org/wiki/Piwowarstwo_domowe

Autor: Kornelia DudaOpis:


Sklep internetowy działający pod adresem alepiwo.pl oferuje wyposażenie przeznaczone dla każdego domowego piwowara. W jego ofercie do wyboru jest niejeden zestaw piwowarski składający się ze wszystkich akcesoriów potrzebnych do rozpoczęcia warzenia piwa na własną rękę.

Co znajduje się w zestawie?

Ten produkt zawiera osprzęt i produkty spożywcze niezbędne do rozpoczęcia samodzielnej produkcji różnych typów piwa, zarówno dolnej, jak i górnej fermentacji. W  zestawie znajduje się między innymi aeromet, termometr analogowy, pojemnik fermentacyjny, wężyk do zlewania, kapslownica oraz środek do dezynfekcji wszystkich części. Jednym z najważniejszych elementów jest pojemnik do fermentacji, który nazywany nazywa się również mentorem. To wyposażenie powinno spełniać się szereg wymogów. Przede wszystkim musi być się szczelne, a także higieniczne. Pojemnik nie może być zbyt mały, a także powinien być wyposażony w transparentne ścianki, dzięki czemu możliwe będzie obserwowanie procesu fermentacji bez odkręcania pojemnika, co pozwala ograniczyć ryzyko zakażenia. Fermentator oferowany przez tego sprzedawcę jest wykonany z wysokiej jakości plastiku, który posiada odpowiedni atest umożliwiający wykorzystanie go do produkcji wyposażenia mającego kontakt z żywnością. Świetnie nadaje się do przeprowadzania fermentacji cichej i burzliwej. Charakteryzuje się gładką, zwartą powierzchnią, dzięki czemu jest odporny na zabrudzenia, a także nie pochłania zapachów. Kupujący otrzymuje również dopasowaną rurkę fermentacyjną oraz komplet uszczelek.

Jak wybrać odpowiedni zestaw?

Szukając wymarzonego zestawu do warzenia piwa należy przede wszystkim zwrócić uwagę na renomę sprzedawcy. Powinna to być firma mająca wieloletnie doświadczenie na rynku. Poza tym warto wybierać uniwersalne zestawy, które można będzie wykorzystać do produkcji rozmaitych typów piwa. Powinny być to komplety, które łatwo rozbudowywać. Więcej informacji na temat warzenia piwa, a także doboru sprzętu znajduje się na wskazanej wcześniej stronie.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Pianfol Sp. z o. o.

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

HYDRONEX

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.