Aneta Dembska - Biuro Wyceny Nieruchomości


Sprawdź, jak działa wycena przedsiębiorstw w Poznaniu!

Dodano: 2022-07-03

WWW: http://dembscy.pl

Telefon: 501 056 501

Miejscowość: Poznań

Adres: Milczańska 18i

Kod pocztowy: 61-131

Źródło: http://dembscy.pl/


Autor: Gabriel MrózOpis:


Aby wiedzieć, ile naprawdę warty jest zakład czy dowolnego typu spółka, powinno się skorzystać z usług eksperta, który dzięki znajomości prawa i doświadczeniu na rynku nieruchomości potrafi wskazać czynniki stanowiące o wartości danego biznesu lub ją umniejszające.  

Aneta Dembska z Biura Wyceny Nieruchomości do każdego ze zleceń podchodzi starannie i rzetelnie. Dzięki wiedzy zdobytej przez lata współpracy z podmiotami komercyjnymi w Poznaniu, województwie wielkopolskim i innych regionach kraju, potrafi dokładnie wycenić nieruchomość dowolnego typu - gruntową, lokalową, mieszkalną, użytkową czy też objętą ograniczonymi prawami rzeczowymi - użytkowaniem, służebnością, prawem spółdzielczym własnościowym. Swoim klientom oferuje przejrzyste warunki i atrakcyjny cennik. Działa terminowo, a w każdej sytuacji satysfakcja zlecającego stanowi dla niej priorytet. Jej specjalność stanowi wycena przedsiębiorstw w Poznaniu, ale swoje usługi kieruje do biznesmanów z całej Polski. Mogą oni liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy. 

Ekspertka ukończyła studia podyplomowe w dziedzinie szacowania nieruchomości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i zdała państwowy egzamin w Warszawie. Posiada uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego, pełni również funkcję biegłego przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu w dziedzinie wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw. Od 2007 roku współpracuje z firmami deweloperskimi, a ponadto towarzystwami asekuracyjnymi, sądami, kancelariami prawnymi, organami administracji, osobami prywatnymi. Do przykładowych nieruchomości komercyjnych, jakie wycenia, należą sklepy, lokale usługowe, stacje paliw. Dokonuje operatów szacunkowych spółek. 

Sprawdź ofertę na stronie biura!Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.