ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


Etykiety termiczne w województwie łódzkim - czym są i jakie jest ich zastosowanie?

Dodano: 2022-02-15

WWW: https://aniflex.pl/

Telefon: (+48) 44 789 08 00

Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

Adres: Piaskowa 138

Kod pocztowy: 97-200

Źródło: https://aniflex.pl/


Autor: Jagoda SadowskaOpis:


Do produkcji etykiet termicznych wykorzystuje się materiały niepodatne na wahania temperatury oraz działanie wilgoci, co sprawia, że znajdują one zastosowanie w najtrudniejszych warunkach, przykładowo w chłodniach lub mroźniach. Do złudzenia przypominają zwykłe papierowe naklejki, na które można nadrukowywać dowolne informacje. Produkuje się je z wykorzystaniem nowoczesnych drukarek wyposażonych w głowice generujące ciepło. Zaletą tego typu etykiet jest bezproblemowa aplikacja na opakowaniach o wielu kształtach. Nabywcy cenią sobie również niewysoki koszt produkcji oraz brak konieczności zamawiania dodatkowych materiałów eksploatacyjnych.  

Naklejki termiczne odznaczają się wyrazistymi detalami oraz nasyconymi kolorami, co pomaga wyróżniać produkty umieszczane na sklepowych półkach. Kwestia ta ma bezpośrednie przełożenie na zyski przedsiębiorców, których artykuły są chętniej nabywane. Wytrzymałe i estetyczne etykiety termiczne w województwie łódzkim oferuje przedsiębiorstwo prowadzące witrynę aniflex.pl. Jest ono rekomendowane przez dotychczasowych klientów przez wzgląd na konkurencyjny cennik oraz fachowe doradztwo pracowników. Wywiązują się oni z obowiązków terminowo i mają dostęp do nowoczesnych urządzeń znajdujących zastosowanie w przypadku dużych nakładów.

Etykiety termiczne to wyroby o nienagannej jakości, których stworzenie nie wiąże się ze sporymi wydatkami. Z tego powodu interesują się nimi osoby prowadzące start-upy oraz właściciele małych firm. Przyjmują one formę naklejek, na których umieszczane są kody kreskowe lub kody QR. Odtwarzają szerokość pasków w sposób precyzyjny, dzięki czemu skanowanie przy kasie nie sprawia żadnych problemów. Opisywane naklejki powstają z wykorzystaniem specjalnego papieru termicznego o odpowiedniej gramaturze, który pokryto dodatkową warstwą termoaktywnego materiału.

Etykiety zamawiają między innymi przedstawiciele branży spożywczej i logistycznej, lecz nie tylko. Decydują oni o ich wielkościach, kształtach oraz odcieniach kolorystycznych. Firma oferuje naklejki niepodatne na promieniowanie UV, co sprawia, że nie płowieją i prezentują się bardzo estetycznie. To wytrzymałe wyroby o prostej aplikacji, które mogą mieć kontakt z wilgocią. Ich cena zależy przede wszystkim od liczby wytwarzanych sztuk oraz grubości papieru wybranego przez klienta.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

SANKRA

Communication Corner

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.