Apteka Urtica


Najlepsze dermokosmetyki - dla kogo?

Dodano: 2022-12-23

WWW: https://www.aptekaurtica.pl/

Telefon: 571-381-182

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Adres: Królowej Jadwigi 12

Kod pocztowy: 47-232

Źródło: https://www.aptekaurtica.pl/marki-dermokosmetyczne.html


Autor: Natasza TomaszewskaOpis:


W różnego rodzaju sklepach, nie tylko drogeriach, ale też w aptekach czy marketach, znaleźć można najróżniejsze kosmetyki. Są to produkty do mycia ciała, twarzy i włosów, a także ich pielęgnacji. Wyróżnia się produkty naturalne i chemiczne, lepsze i gorsze, zwykle zresztą są one dobierane metodą prób i błędów, a także, oczywiście, pod kątem działania, jakie mają zapewniać. Kiedy jednak chce się szczególnie skutecznej pielęgnacji albo niezbędne jest, by ją sobie zapewnić, na przykład ze względu na problemy dermatologiczne, wybór może być tylko jeden - trzeba sięgnąć po dermokosmetyki.

Są to produkty specjalnego przeznaczenia, stworzone z myślą o skórze problematycznej. Po takie preparaty najczęściej sięgają osoby mające problemy skórne, jak skłonność do silnego przesuszania, egzema, atopowe zapalenie czy łuszczyca. Produkty takie zwykle nadają się też do stosowania u bardzo małych dzieci - są na tyle bezpieczne, że można po nie sięgać już od pierwszego dnia życia malucha. Co istotne, produkty takie oferują prawie wyłącznie apteki, nie są to bowiem zwyczajne kosmetyki. Ich szeroki wybór prezentuje Apteka Urtica.

A jak działają najlepsze dermokosmetyki? Wśród takich produktów znaleźć można preparaty do mycia - skóry i włosów, a co ciekawe, często są one uniwersalne. Dostępne są też balsamy, żele i kremy. Wszystkie te artykuły zapewniają silne działanie pielęgnujące i nawilżające, dzięki przede wszystkim emolientom, które nawilżają skórę i wzmacniają jej naturalną warstwę hydrolipidową. Potrzebują tego między innymi noworodki i niemowlęta, jednak takie działanie bardzo przydaje się też w przypadku schorzeń dermatologicznych, w przypadku których zwykłe środki powodują wysuszenie i świąd skóry, a nawet zaostrzenie objawów chorobowych.

Takie właściwości powodują, że po dermokosmetyki sięgają też osoby zdrowe, które jednak chcą podarować swojej skórze czy włosom szczególnie skuteczną, dobrą pielęgnację. Są one lepszym wyborem niż chemiczne preparaty, niszczące warstwę hydrolipidową.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

AZTECH

Euroschola.eu

I-VITA Sklep Przepis Na Zdrowie

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.