ArtSzafy


Szafa Poznań - https://artszafy.pl/

Dodano: 2019-06-20

WWW: https://artszafy.pl/

Telefon: 61 887 43 73

Miejscowość: Poznań

Adres: Katowicka 11

Kod pocztowy: 61-131

Źródło: https://artszafy.pl/


Autor: Kornelia Duda


Opis:


Choć jest niezwykle przydatna, to często zapomina się o niej podczas aranżacji mieszkania – mowa oczywiście o szafie. Warto wybrać takie wyposażenie, które nie tylko odznacza się funkcjonalnością, ale jest również pakowne. Niezwykle istotna jest również estetyka i dopasowanie do wymagań danego pomieszczenia. Dlatego najlepsze rozwiązanie stanowią modele wykonywane na wymiar. Gdzie oferowana jest takiej wysokiej jakości szafa? Osoby z Poznania na pewno zainteresuje propozycja na stronie artszafy.pl.

 

Specjalność firmy

 

Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem i montowaniem mebli na wymiar już od kilkunastu lat. Doświadczenie oraz profesjonalna wiedza sprawiają, że każdy ich projekt odznacza się wysoką jakością wykonania. Firma oferuje sprawdzone produkty marki Komandor, a dokładniej działa jako jej autoryzowany diler. Wszystkie osoby korzystające ze wspomnianej wyżej oferty, mogą liczyć na szybki, sprawny i bezproblemowy montaż. Na każdą wykonaną usługę klient otrzymuje aż pięć lat gwarancji co do jej niezawodności. Atutem ich oferty jest również to, że pomiary są wykonywane bezpłatnie, jeśli klient mieszka w Poznaniu lub jego okolicy.

 

Z czego można skorzystać?

 

Do wyboru są modele o najbardziej popularnym wypełnieniu lub takim wykonanym na bazie lustra lub też szyby. Sklep posiada również wyposażenie wykończone przy użyciu deski lakierowanej. Modele różnią się od siebie wymiarami oraz kształtem – do wyboru są na przykład rozwiązania takie jak szafy narożnikowe lub też zabudowane specjalnie do pomieszczenia ze skosami. Oprócz tego firma wykonuje funkcjonalne, dostosowane do oczekiwań klientów garderoby, w których ubrania i buty można przechowywać w bardzo wygodny sposób. W ofercie znajduje się również profesjonalny montaż rolet. Szerokie możliwości wyboru sprawiają, że wszyscy klienci znajdą opcję dostosowaną do swoich oczekiwań. Wystarczy już teraz skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa, wchodząc na podaną wyżej stronę. Można tam również poznać dotychczasowe realizacje firmy.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.