ArtTap


Obszywanie kierownicy skórą - warto czy nie?

Dodano: 2022-12-21

WWW: http://www.arttap.com.pl/

Telefon: 889199756

Miejscowość: Nadma

Adres: Rzeczna 77A

Kod pocztowy: 05-270

Źródło: http://www.arttap.com.pl/


Autor: Hanna KucharskaOpis:


Posiadacze aut mają wiele sposobów na ich upiększenie, dodanie im walorów użytkowych i zwiększenie wygody korzystania z nich. Spora część z nich odnosi się do kokpitu. Na pewno warto zadbać o tę część auta, bo o ile karoseria najmocniej rzuca się w oczy, tak wnętrze pojazdu odpowiada za komfort podróży. Nie warto zatem ograniczać się tylko do jego sprzątania. Ciekawym sposobem na zwiększenie wygody poruszania się samochodem oraz dodanie mu walorów wizualnych jest obszycie kierownicy skórą.

Rozwiązanie, jakim jest obszywanie różnymi materiałami kierownicy, było powszechne w przeszłości. Stosowane były do tego materiały skórzane, skóropodobne, a także tekstylne i tworzywa sztuczne. Miało to na celu zwiększenie wygody korzystania z kierownicy, gdyż poprawia to chwyt, zapobiega ślizganiu się dłoni i zwiększa pewność trzymania, co ma znaczenie dla komfortu, ale i bezpieczeństwa. W dodatku, jeśli w grę wchodziła prawdziwa skóra, doskonale uzupełniająca skórzaną tapicerkę mebli, można byłoby liczyć na świetny efekt wizualny. Dlaczego z tego rezygnować? Na pewno powodem do tego nie jest fakt, że producenci już nie stosują takich rozwiązań, zawsze bowiem można zgłosić się do firmy Art Tap, oferującej obszywanie kierownicy skórą.

Na rozwiązanie to decydują się zarówno osoby mające na uwadze swoją wygodę, na przykład seniorzy pamiętający tę opcję z dawnych lat i chcący do niej wrócić, by poprawić swój chwyt na kierownicy, jak i posiadacze aut zabytkowych. Mając samochód ze skórzaną tapicerką, utrzymany w dawnym stylu, na pewno warto wzbogacić jego wystrój o taki element. Całość będzie prezentowała się świetnie i niebywale elegancko. Powinni o tym pomyśleć między innymi posiadacze zabytków chcący czerpać z nich zyski, na przykład wynajmować je do sesji zdjęciowych czy na śluby.

Na opcję tę warto zdecydować się tym bardziej że:

  • jest to tańsze, w ofercie tej firmy, niż może się wydawać,
  • fachowcy doskonale wykonują swoją pracę, dzięki czemu obszycie wygląda jak wykonane w fabryce,
  • korzystają z materiałów wysokiej jakości - oryginalnych skór samochodowych, co daje pewność, że produkt taki posłuży długi czas, nawet gdy samochodem stale się jeździ, co naraża skórę na ścieranie.

Warto przy tym wiedzieć, że w grę wchodzi wykonanie obszycia w dowolnym kolorze, pasującym do tapicerki auta.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.