Auto Detailing Spa Rzeszów


Zabezpieczenie lakieru w Rzeszowie - jakie sposoby rekomendują specjaliści?

Dodano: 2023-11-01

WWW: https://zadbaneauto.rzeszow.pl/

Telefon: 791878787

Miejscowość: Rzeszów

Adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 44

Kod pocztowy: 35-001

Źródło: https://zadbaneauto.rzeszow.pl/zabezpieczenie-lakieru/


Autor: Adam SzymczakOpis:


Lakier samochodowy to ta jego część, która jest najmocniej narażona na uszkodzenia. Nie da się nie dopuścić do zarysowań czy innych uszczerbków w lakierze, gdyż są one powodowane choćby przez kamyki pryskające spod kół pojazdów nadjeżdżających z przeciwka. Powłokę lakierniczą można jednak zabezpieczyć. W jaki sposób?

Podstawową metodą jest woskowanie auta po jego myciu. Na pewno wielu kierowców, nabywając nowy pojazd, obiecuje sobie, że będzie przeprowadzać te zabiegi regularnie i z dużą częstotliwością. W praktyce jednak rzadko udaje się dotrzymać tego postanowienia. Poza tym woski zapewniają tylko niewielką, podstawową ochronę. Jeśli często użytkuje się swój pojazd i naraża go na wpływ niekorzystnych czynników, choćby ze względu na brak garażowania, warto pomyśleć o skuteczniejszej ochronie. Potrzebują tego zwłaszcza nowocześniejsze pojazdy, gdyż względy ekologiczne zadecydowały o tym, że obecnie stosuje się jeszcze mniej trwałe, wodne lakiery.

Specjaliści z salonu auto detailingu zaprezentowanego na stronie zadbaneauto.rzeszow.pl mają na to rozwiązanie. Proponowane przez nich zabezpieczenie lakieru w Rzeszowie polega na nakładaniu na karoserię (choć nie tylko, bo także np. na reflektory) specjalnych powłok ochronnych. Może to być powłoka ceramiczna lub folia, wybór zależy od oczekiwań klienta. Ta druga opcja jest tym lepsza że ulega samoregeneracji pod wpływem promieniowania słonecznego, jest to zatem rozwiązanie bardzo trwałe.

Takie powłoki ochronne można stosować na każdym etapie użytkowania auta, na przykład po odnowieniu lakieru. Na pewno jednak najlepsze skutki dają wtedy gdy są nanoszone na fabrycznie nowy pojazd. Mając takie auto, warto o tym pomyśleć, gdyż znacznie wydłuży to żywotność powłoki lakierniczej.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Pianfol Sp. z o. o.

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

ALEPIWO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.