BHP-KOMPLEX


http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl • Kurs na wózki widłowe Poznań

Dodano: 2019-03-23

WWW: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl

Telefon: 509321769

Miejscowość: Komorniki

Adres: Malinowa 22

Kod pocztowy: 62-052

Źródło: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/kurs-na-wozek-widlowy/


Autor: Jagoda SadowskaOpis:


Ośrodek Konsultingowo-Szkoleniowy BHP Komplex specjalizuje się w organizowaniu szkoleń dla osób, które chcą zdobyć uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Oferta dedykowana jest małym i średnim firmom, których codzienna praca związana jest bezpośrednio z wykorzystaniem tych pojazdów na magazynach i poza nimi. Aby bezpiecznie, skutecznie i sprawnie obsługiwać wózek widłowy, konieczne jest przejście stosownego kursu - powinni się nim zainteresować zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. 

Profesjonalnie realizowany kurs na wózki widłowe w Poznaniu pozwala na zdobycie kwalifikacji i kompetencji do bezpiecznej pracy. Niezaprzeczalnymi walorami omawianej oferty są:

  • wyspecjalizowana kadra instruktorów, 
  • życzliwa i przyjazna atmosfera podczas kursów,
  • kompleksowa wiedza, przekazywana podczas realizacji szkoleń, niezbędna do zdania egzaminu na operatora wózka widłowego,
  • atrakcyjne ceny oraz możliwość wnoszenia opłat za kursy w ratach.

Kursy przewidują przekazanie uczestnikom szczegółowych informacji o przepisach ogólnych, a także o budowie wózków widłowych, wymaganiach wobec ich bezpiecznego użytkowania, zasadach BHP oraz zasadach poruszania się wózkiem w różnych przestrzeniach.  Każdy kursant kończy zatem szkolenie z zasobem wymaganej wiedzy, posiadając kompetencje do podjęcia pracy.

Znalezienie pracy po zdanym egzaminie nie powinno stanowić trudności - okazuje się bowiem, że operatorzy wózków widłowych potrzebni są w wielu branżach i dziedzinach przemysłowych, a ich obecność niejednokrotnie staje się niezbędna do realizowania codziennych obowiązków w danej firmie. Dlatego też pracodawcy, przedsiębiorcy i właściciele firm inwestują w kursy dla swoich pracowników, aby podnosili oni swoje kompetencje i rozwijali się zawodowo, co przyczyni się do zwiększenia sprawności pracy w firmie, a także do jej rozwoju i przynoszonych korzyści finansowych.

Chcąc mieć pewność, że kurs będzie realizowany z zaangażowaniem i profesjonalizmem, warto skorzystać z omawianej oferty, która - jak zostało już wspomniane - cechuje się szeregiem niezaprzeczalnych walorów.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.