bioArcus Sp. z o.o


Skuteczna dezodoryzacja – jakie preparaty i urządzenia wybrać?

Dodano: 2022-05-22

WWW: https://bioarcus.pl

Telefon: 22 654 05 75

Miejscowość: Warszawa

Adres: Białostocka 22

Kod pocztowy: 03-741

Źródło: https://bioarcus.pl/preparaty-do-dezodoryzacji/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dezodoryzacja

Autor: Dariusz SadowskiOpis:


Zakłady produkcyjne, zajmujące się gospodarką odpadami lub przetwarzające odpady, biogazownie czy oczyszczalnie ścieków generują zanieczyszczenia nie tylko w postaci materii nieobojętnej dla środowiska, ale także w formie hałasu czy odoru. Przedsiębiorstwa te – szczególnie jeśli znajdują się w pobliżu zabudowań mieszkalnych lub obiektów użyteczności publicznej – powinny zadbać o zminimalizowanie uciążliwości zapachowej.

Do podstawowych działań, jakie można wdrożyć, by zapobiegać rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych woni, należy dezodoryzacja. Obecnie dostępnych jest wiele metod pozwalających ograniczyć lub całkowicie zlikwidować lotne substancje odpowiedzialne za odczuwanie odoru. Firma bioArcus, specjalizująca się w produkcji instalacji i preparatów antyodorowych, oferuje kilka różnych rozwiązań. Dzięki dostępności wielu typów instalacji łatwo można dopasować technologię do rodzaju źródła emisji zapachu czy sposobu jego rozprzestrzeniania się w powietrzu.

Wśród udostępnianych urządzeń znajdują się przede wszystkim:

  • zamgławiacze stacjonarne i mobilne,
  • biofiltry,
  • filtry jonowymienne,
  • filtry węglowe i chemiczne,
  • bariery antyodorowe (żelowe, ultradźwiękowe, typu sucha i mokra mgła).

Często dla uzyskania optymalnych efektów stosowanych jest jednocześnie kilka metod. Instalacje te sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach, jak i na otwartej przestrzeni.

W przypadku zamontowania na terenie zakładu zamgławiaczy klienci mogą wybierać między rozpylanymi za ich pomocą preparatami naturalnymi i ekologicznymi – zawierającymi związki organiczne i olejki eteryczne – a preparatami chemicznymi w postaci koncentratów. Ponadto firma dostarcza również środki bezwonne wykorzystujące biosurfaktanty roślinne oraz produkty o działaniu zarówno antyodorowym, jak i owadobójczym.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.