BISTROKEN


http://www.bistroken.pl/ - Pierogi z dostawą Warszawa Ursynów

Dodano: 2019-02-24

WWW: http://www.bistroken.pl/

Telefon: 730 260 261

Miejscowość: Warszawa

Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48

Kod pocztowy: 02-797

Źródło:


Autor: Dominika SzymańskaOpis:


Jedną ze specjalności restauracji Bistro KEN są przepyszne, ręcznie lepione pierogi. Unikatowa receptura, która daje  gwarancję wyśmienitego ciasta, stanowi podstawę sukcesu. Tajemnica sukcesu tkwi w proporcji składników oraz w ich jakości. To wszystko na nic gdyby nie sprawny kucharz, który potrafi wyrobić elastyczne ciasto. Ważnym jest, aby ciasto na pierogi nie kleiło się do rąk, ale też musi gwarantować sklejenie brzegów, tak żeby podczas gotowania nie utracić z nich całej esencji, czyli farszu.
 Nie mniej ważne są dopracowane w każdym szczególe nadzienia do pierogów, które znajdują się w menu dostępnym pod adresem bistroken.pl. To pewne, że niezależnie od preferencji smakowych każdy farsz jaki się wybierze rozkocha w sobie podniebienie smakosza! Naprawdę warto spróbować wszystkich dostępnych rodzai pierogów, jakie ulepią dla każdego oddani swojej pracy kucharze zatrudnieni w tej restauracji. Aby ułatwić sobie proces degustacji warto skorzystać z faktu, że oferuje się tam najsmaczniejsze pierogi z dostawą na warszawskim Ursynowie.

Zjedzenie pierogów jeszcze nigdy nie było tak proste jak teraz! Wystarczy jeden krótki telefon, aby zamówić  swoje ulubione pierogi, a chwilę później delektować się ich smakiem. Dowóz jest realizowany nie tylko na terenie Ursynowa, ale również poza jego granicami. Przystępne ceny za dowóz nie stanowią dla nikogo ograniczenia, a dostępna na stronie wyszukiwarka adresu wskaże czy można dostarczyć zamówienie z pierogami właśnie pod drzwi Twojego domu lub pracy. 
Kiedy już dokona się zamówienia i otrzyma pierogi z dostawą nie da się nie zauważyć, że każdy pieróg podawany jest odpowiednio z cebulką, boczkiem lub śmietaną. Restauracja jest w pełni elastyczna i nie robi pod górkę, aby dopasować się do preferencji smakowych klienta. Nie trzeba się więc bać zaznaczyć, że toleruje się pierogi podane tylko w towarzystwie śmietany, albo odwrotnie, że koniecznie muszą być okraszone smażoną cebulką. Wiadomo, że dla pełnej satysfakcji klienta, w każdym pierogu wszystko musi współgrać - ciasto, farsz i posypka również.

 Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.