BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o.


System Adonis BPMN - kto z niego korzysta?

Dodano: 2022-06-13

WWW: https://akademiaprocesowa.pl

Telefon: 22 628 00 15

Miejscowość: Warszawa

Adres: Pańska 96

Kod pocztowy: 00-837

Źródło: https://akademiaprocesowa.pl/portfolio-items/zarzadzanie-adonis/


Autor: Kornelia DudaOpis:


Sprawdzonym sposobem na modelowanie procesów biznesowych organizacji jest wykorzystywanie systemu Adonis, który jest znany nie tylko w Polsce, ale i wielu innych krajach. Z zagadnieniem tym mają styczność między innymi zarządcy firm oraz studenci na kierunkach biznesowych. Koncentruje się ono na modelowaniu procesów mających miejsce w danej organizacji, co usprawnia wykonywanie działań i pozytywnie wpływa na komunikację w zespole. Innymi słowy, Adonis BPMN jest narzędziem wspomagającym, dzięki któremu zarządzanie przedsiębiorstwem staje się łatwiejsze. Umożliwia ono przygotowywanie modeli za pomocą prostych w obsłudze programów graficznych lub edytorów tabelarycznych.

Na tym jednak zalety związane ze wdrożeniem takiego oprogramowania się nie kończą. Przedsiębiorcy, którzy z niego korzystają, chwalą sobie możliwość przeprowadzania analiz koncentrujących się na długości trwania procesów, ustalaniu zapotrzebowania na pracowników czy kosztach, jakie będą musieli ponieść. Systemy te dysponują biblioteką, w której znajdują się algorytmy stymulacji. Aby móc z nich korzystać, wystarczy mieć jedynie dostęp do popularnych przeglądarek internetowych oraz sieci.

Oprogramowanie jest kompatybilne między innymi z przeglądarkami Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari, Google Chrome i nie tylko. Początkowo może wydawać się nieco skomplikowane, dlatego część osób zapisuje się na szkolenia, z którymi można się zapoznać na stronie akademiaprocesowa.pl. Prowadzi ją firma, która specjalizuje się w organizacji podobnych przedsięwzięć i zapewnia zadowolenie z każdej współpracy. Zatrudnieni w niej pracownicy to osoby doświadczone i komunikatywne, które miały okazję pracować z tym właśnie oprogramowaniem.
Oferowane szkolenia skupiają się przede wszystkim na podnoszeniu kompetencji uczestników w zakresie korzystania z systemu Adonis, który ułatwia zarządzanie procesami biznesowymi. Uczestnicy poznają jego interfejs oraz najważniejsze funkcje i uczą się, jak tworzyć modele procesów oraz w jaki sposób je publikować.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.