BR TECHNOLOGY


Kto w Białymstoku oferuje cięcie stali laserem?

Dodano: 2022-07-04

WWW: https://br-technology.pl/

Telefon: 534017555

Miejscowość: Czartajew

Adres: Białostocka 23

Kod pocztowy: 17-300

Źródło: https://br-technology.pl/oferta/ciecie-blach-metali/wypalanie-laserem/


Autor: Kornelia DudaOpis:


Produkcja maszyn i urządzeń wymaga części metalowych o niezwykłej precyzji. Niewiele jest przedsiębiorstw samowystarczalnych, które mogą pozwolić sobie na produkcję urządzeń i na wytwarzanie wszystkich niezbędnych detali do nich, gdyż wymaga to nakładów oraz zatrudnienia określonej kadry specjalistów. Dlatego też większość przedsiębiorstw korzysta z usług wyspecjalizowanych zakładów, podejmujących się obróbki metali. Bez względu na to, czy są to spore elementy, czy też maleńkie detale wycinane z blachy, toczone lub frezowane, wymagają niezwykłej precyzji i uwagi, aby zbudowany z nich sprzęt działał bezawaryjnie.

Zakładem, który specjalizuje się w tego typu pracach i ma w ofercie obróbkę skrawaniem oraz cięcie laserem jest firma działająca w Białymstoku, dysponująca wysokiej jakości urządzeniami. W parku maszynowym firmy są nie tylko konwencjonalne obrabiarki, ale także tokarki i frezarki CNC, gwarantujące ponadprzeciętną dokładność wykonywanych elementów. Przedsiębiorstwo to dysponuje także zaawansowanym laserem CO2, przy którego pomocy może wyciąć najprecyzyjniejsze elementy z takich materiałów jak:

  • stal czarna,
  • stal nierdzewna,
  • aluminium.

Decydując się na skorzystanie z usług firmy dostępnej na stronie br-technology.pl, można mieć pewność, że wszystkie elementy będą wykonane zgodnie ze specyfikacją. Nie będzie konieczności dodatkowej obróbki, ponieważ krawędzie cięcia będą idealnie równe i gładkie. Firma ta jest w stanie wykonać każdą ilość różnych elementów i nie stawia żadnych ograniczeń ilościowych, zawsze dopasowując się do wymagań klientów. Z przyjętych zleceń wywiązuje się terminowo, gwarantując szybką realizację prac. Dysponuje sporym stołem w rozmiarze 1,5 × 3 m, na którym tnie się zamówione detale.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Kolmat

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Master Dawid Kaczyński

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.