Bramidan Polska


W jakich gałęziach gospodarki sprawdzą się prasokontenery do odpadów?

Dodano: 2023-01-29

WWW: https://www.bramidan.pl

Telefon: 126808880

Miejscowość: Kraków

Adres: Łuczanowicka 27

Kod pocztowy: 31-766

Źródło: https://www.bramidan.pl/produkty/prasokontenery-phr-psr


Autor: Oskar CzarneckiOpis:


Prawdziwą zmorą większości firm nie tylko produkcyjnych czy budowlanych, ale także zajmujących się handlem są odpady. Zajmują one mnóstwo miejsca, a organiczne generują nieprzyjemne zapachy, z którymi trudno sobie poradzić. Problemem jest także coraz kosztowniejszy odbiór. Są jednak rozwiązania tych problemów, które pozwolą na znaczne oszczędności nie tylko, jeśli chodzi o pieniądze, ale także czas i miejsce przeznaczone na składowanie.

Oferuje je duński producent Bramidan, który już kilkadziesiąt lat temu rozpoczął projektowanie i produkcję wydajnych, starannie przemyślanych urządzeń. Można je idealnie dopasować do specyfiki każdej branży. W małych firmach i sklepach detalicznych sprawdzą się różnej wielkości belownice, jednakże dla dużych przedsiębiorstw odpowiedniejsze będą prasokontenery. Przedsiębiorstwo to oferuje sprzęt dla:

  • różnej wielkości sklepów,
  • centrów dystrybucyjnych i magazynowych,
  • przemysłu i produkcji,
  • sieci fast food i restauracji,
  • firm recyklingowych,
  • firm utylizujących odpady

itp. W jego asortymencie można znaleźć nie tylko prasy do kartonów, styropianu, papieru, folii, metali czy drewna, ale także do odpadów organicznych. Oferuje ono prasy typu PHR i PSR, idealnie dostosowane do zagęszczania wilgotnych odpadów.

Sprzęt ten wyposażony jest w specjalne płyty dociskowe z funkcją samoczyszczenia oraz uszczelnione drzwi zapobiegające zarówno wyciekom, jak i wydostawaniu się na zewnątrz nieprzyjemnych zapachów. To urządzenia gotowe do użytku natychmiast po podłączeniu. Są one niezwykle proste w obsłudze, gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa i energooszczędne. Wyposażono je także w zaawansowany system sterowania pozwalający na zdalne zarządzanie i rozwiązywanie problemów.

Wszystkim firmom, w których konieczne jest prawidłowe rozliczanie odpadów, producent oferuje wyposażenie pras w system ważenia. Istnieje możliwość wrzucania odpadów bezpośrednio z budynku. Co więcej, można je także wyposażyć w generatory ozonu, które skutecznie zapobiegną wszelkim odorom, a także zdezynfekują wnętrze kontenera.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

prace.edu.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Stalgar

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.