Centrum Szkoleniowe Wspólna


Gdzie zapisać się na szwedzki online?

Dodano: 2021-12-08

WWW: https://ce.edu.pl/

Telefon: 665 01 77 77

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wspólna 56

Kod pocztowy: 00-686

Źródło: https://ce.edu.pl/kursy/grupowe/szwedzki


Autor: Oskar CzarneckiOpis:


Znajomość języków umożliwia swobodne podróżowanie oraz poznawanie kultury danego kraju. Jest także niezbędna, jeśli dana osoba chce się starać o dobrze płatną pracę. Znajomość każdego języka przynajmniej w stopniu komunikatywnym zwiększa możliwości zdobycia atrakcyjnego zatrudnienia. Wiele osób uczy się dla przyjemności lub dlatego, że chciałaby na przykład zaimponować znajomością mało popularnego języka. 

Osoby, które chciałyby się nauczyć jednego z języków skandynawskich, mogą skorzystać z usług instytucji, która od wielu lat prowadzi kursy rzadkich języków europejskich i orientalnych. Wśród nich jest także szwedzki prowadzony online, w którego nauce pomoże znajomość języka angielskiego czy niemieckiego. Zajęcia prowadzone są w niewielkich grupach od 4 do 8 osób i rzadko się zdarza, aby ta liczba została przekroczona. Dzięki temu każdy uczestnik kursu ma możliwość aktywnej i komfortowej nauki.

Centrum Europejskie prowadzi kursy szwedzkiego na wszystkich poziomach zaawansowania, dlatego te osoby, które wcześniej uczyły się już tego języka lub nabywamy go, na przykład, mieszkając w Szwecji przez pewien czas, powinny skorzystać z testów poziomujących dostępnych w sekretariacie. Pozwolą one na zakwalifikowanie ich do właściwej grupy. Na stronie centrum można znaleźć wszystkie informacje dotyczące prowadzonych zajęć, jeśli chodzi o termin i cennik. Warto dodać, że koszt kursu obejmuje materiały dydaktyczne.

Instytucja ta ma autoryzację do prowadzenia egzaminów międzynarodowych, potwierdzających znajomość na poziomach od A2 do B2. Certyfikaty mogą być przydatne osobom, które chciałyby mieszkać i pracować w Szwecji, jak i pragnącym zatrudnić się w firmach szwedzkich działających w Polsce.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.