Centrum Usług Edukacyjnych - Szkoła „WIED” w Piotrkowie Trybunalskim


Szkoły dla dorosłych – co znajduje się w ich ofercie?

Dodano: 2023-01-02

WWW: https://www.wied.pl/

Telefon: 44 647 48 76

Miejscowość: PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Adres: Owocowa 12

Kod pocztowy: 97-320

Źródło: https://www.wied.pl/


Autor: Natan WasilewskiOpis:


Istnieje wiele form kształcenia się dla osób, które nie mają świadectwa dojrzałości. Mowa tutaj głównie o placówkach dla dorosłych oferujących różnego rodzaju kursy, a także możliwość odbycia edukacji policealnej.

Warto zapoznać się z ofertą szkoły dla dorosłych WIED. Działa ona w Piotrkowie Trybunalskim, Rawie Mazowieckiej oraz Moszczenicy. Prowadzi szkoły policealne dla osób, które chcą uzyskać tytuł technika usług kosmetycznych, BHP, administracji oraz ochrony fizycznej osób i mienia. Do wyboru jest także kurs florysty. Zajęcia są prowadzone w formie zaocznej, aby uczestnicy mogli łączyć pracę z nauką. Centrum edukacji stworzyło także specjalną ofertę dla tych, którzy są zainteresowani wykonywaniem zawodu medycznego, takiego jak opiekun, technik ortopeda czy technik sterylizacji medycznej. Dużym powodzeniem cieszy się także możliwość zdobycia wykształcenia niezbędnego do bycia higienistką stomatologiczną lub terapeutą zajęciowym. Tego rodzaju profesje wymagają nie tylko odpowiedniego przygotowania merytorycznego, ale również określonych cech charakteru. Osoby chętne do wykonywania zawodów okołomedycznych powinny lubić pracować z ludźmi, cechować się cierpliwością oraz przykładać wagę do szczegółów. Często niezbędna jest dobra kondycja fizyczna, aby móc sprawować nad pacjentami właściwą opiekę. Centrum edukacji organizuje kursy premium, pozwalające na uzyskanie kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy elektryka, rejestratorki medycznej czy trenera personalnego. Podmiot organizuje również kursy przygotowujące dla maturzystów.

Zajęcia oferowane przez to centrum edukacji odbywają się w ten sposób, aby ich uczestnicy zdobyli wymaganą wiedzę teoretyczną, a także niezbędne umiejętności. Dlatego prowadzeniem lekcji zajmują się osoby z wieloletnim doświadczeniem w danym zawodzie, którzy do tego przeszli odpowiednie przygotowanie trenerskie. Każda forma szkolenia została dokładnie opisana na stronie internetowej, z uwzględnieniem szczegółowego planu lekcji. Oprócz standardowych zajęć harmonogram obejmuje również lekcje języków obcych, a także zajęcia z obsługi komputera. Zainteresowane osoby mogą uzyskać więcej szczegółów poprzez kontakt z pracownikami przedsiębiorstwa. Jest on możliwy zarówno w formie telefonicznej, jak i poprzez wypełnienie formularza na stronie.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

SANKRA

Communication Corner

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.