Cool Pics Sebastian Siębor


https://fotografika.edu.pl/ • Akademia fotografii

Dodano: 2020-12-15

WWW: https://fotografika.edu.pl/

Telefon: +48 737 669 968

Miejscowość: Unisław

Adres: Bruki Unisławskie 79

Kod pocztowy: 86-260

Źródło: https://fotografika.edu.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotografia

Autor: Ryszard Maciejewski


Opis:


Robienie zdjęć jest sztuką, która w wielu przypadkach wymaga wielu lat pracy i przede wszystkim pobierania nauki od najlepszych. W tym celu wiele osób korzysta z profesjonalnych warsztatów, które oferuje na przykład firma działająca na stronie internetowej fotografika.edu.pl. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdują się rozmaite warsztaty i kursy, a także szkoła artystyczna prowadzona online. Zajęcia są organizowane przez doświadczonych artystów z imponującym dorobkiem. Mają oni odpowiednie podejście do każdego ucznia. Ich praca udowadnia, że zdolności artystycznych często można się po prostu nauczyć.

Usługą ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem jest akademia fotografii. Podczas tych zajęć uczniowie rozwijają nie tylko swoją wiedzę techniczną, ale przede wszystkim uczą się tego, jak patrzeć na świat oczami artysty. Dzięki temu doskonale znają się na każdym aspekcie związanym z wykonywaniem ciekawy fotografii. Osoby biorące udział w zajęciach mogą również liczyć na dużą dozę inspiracji ze strony wybitnych fotografów. W ten sposób mogą zdecydować o ścieżce rozwoju, jaką chcą podjąć.

To studio działa w aż czterech miastach w Polsce: Krakowie, w Warszawie, Poznania oraz Bydgoszczy. Korzysta z wysokiej jakości sprzętu oświetleniowego, który pochodzi od znanych i cenionych producentów, takich jak Broncolor, Briese czy Profoto. Do tego wykorzystuje średnioformatowe aparaty cyfrowe, a także korzysta z wysokiej klasy projektorów. Efekty pracy uczniów można poznać pod wskazanym wcześniej adresem. Galeria z ich zdjęciami najlepiej świadczy o dobrej jakości nauczania w tej szkole.

Do wyboru jest kilka kursów fotografii, z których każdy składa się z określonych bloków. Pierwszy z nich jest zazwyczaj wprowadzeniem do tematyki, drugi z kolei jest poświęcony bardziej konkretnym zagadnieniom jak na przykład tworzenie portretów czy fotografii modowej. Kursanci zapoznają się również z technikami fotografowania w celu tworzenia dokumentów czy reportaży. Wreszcie uczą się także tego, jak wykonywać zdjęcia dla branży reklamowej.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Auto Serwis Kwiatowa

Amer Event

Wycieczkownia

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.