DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.


http://dobradiagnostyka.com.pl/ - Badanie głowy EEG

Dodano: 2021-02-19

WWW: https://dobradiagnostyka.com.pl/

Telefon: 570-040-055

Miejscowość: Gdynia

Adres: Armii Krajowej 44

Kod pocztowy: 81-366

Źródło: https://dobradiagnostyka.com.pl/home,23,eeg.html


Autor: Radosław MrózOpis:


Przychodnia specjalistyczna ze strony dobradiagnostyka.com.pl zajmuje się między innymi badaniami przewodnictwa nerwowego. Ma ona wysokiej klasy specjalistów oraz najnowocześniejszy sprzęt do wykonywania różnych badań. Technicy i lekarze uczestniczą w specjalistycznych kursach i szkoleniach, aby podnosić swoje kwalifikacje i świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. To, co charakteryzuje tę placówkę, przyjmującą zarówno pacjentów pragnących prywatnie wykonać badania, jak i ze skierowaniami na NFZ, to przede wszystkim profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do każdego z nich.

Wśród wielu świadczeń, jakie wykonuje się tutaj, jest między innymi badanie głowy EEG. Wskazaniami do wykonania takiej diagnostyki są między innymi:

  • wszelkie stany pourazowe czaszki,
  • stany poudarowe,
  • permanentne bóle głowy,
  • zawroty głowy i migreny,
  • zaburzenia snu i stany lękowe,
  • depresja i zmiany nastroju,
  • utrata przytomności,
  • problemy z prawidłowym widzeniem i słyszeniem.

Wskazań do takiego badania jest wiele więcej, a informacje na ich temat można uzyskać, odwiedzając podaną wyżej stronę.

Jest to badanie bezpieczne, nie ma ograniczeń wiekowych i można je robić nawet noworodkom. Przeważnie trwa ono około 20 minut, z wyjątkiem małych dzieci, którym robi się je we śnie, a wówczas trwa ono mniej więcej godzinę. Nad prawidłowym zapisem aktywności mózgu cały czas czuwa doświadczony technik. Na życzenie pacjenta badanie to można nagrać na płytę CD. Przychodnia ma także swoich specjalistów od neurofizjologii, którzy oceniają stan mózgu.

Diagnostyka tego typu wymaga pewnych przygotowań, aby badanie było miarodajne. Sposób przygotowania się do niego różni się nieco w zależności od wieku. Najważniejsze jednak, aby pacjent był zrelaksowany, wyspany i wypoczęty. Osoby dorosłe powinny się także powstrzymać od używek co najmniej 24 godziny przed badaniem. Więcej na temat przygotowań można się dowiedzieć na stronie przychodni.

Aby wykonać diagnostykę głowy aparatem do elektroencefalografii, wystarczy się zarejestrować, dzwoniąc na podany na stronie numer. Przychodnia umawia pacjentów na konkretne godziny, aby nie musieli czekać.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Tapestry

Agroturystyka Koziołkowo

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.