Duda-Cars S.A.


Mercedes-Benz Duda-Cars

Dodano: 2018-11-14

WWW: https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/

Telefon: 61 864 44 44

Miejscowość: Poznań

Adres: Ptasia 4

Kod pocztowy: 60-319

Źródło:


Autor: Konstanty KowalskiOpis:


Tym, co przemawia za korzystaniem z ASO to jakość. W tym wypadku można liczyć na szybkie i sprawne usunięcie nawet poważnej usterki. Co więcej mają serwisy ASO mają poza tym często lepszy dostęp do oryginalnych części niż inne zakłady mechaniczne. 

W Polsce działa wiele ASO Mercedes, w których to można skorzystać z fachowej pomocy w sytuacji, gdy auto nas zawodzi. To tam bez trudu można kupić oryginalne części, dzięki czemu auto działa optymalnie. W ASO można również wykonywać regularne przeglądy, które pozwalają wykryć usterkę nawet wówczas, gdy nie daje jeszcze o sobie znać w postaci pisków czy braku zwrotności. Posiadacze Mercedesów korzystający z autoryzowanych serwisów mogą liczyć na różne pakiety serwisowe. Dostępne są trzy pakiety, a mianowicie: 

  • Compact, 
  • Excellent, 
  • Pakiet gwarancyjny. 

Jak sama nazwa wskazuje, pakiet gwarancyjny dotyczy posiadaczy nowych samochodów. W pakiecie Compact w można jednak liczyć na mobilną, a zarazem szybką pomoc w przypadku awarii (24h na dobę). Z kolei pakiet Excellent będzie odpowiednim rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują więcej. W ramach niego przeglądy są nie tylko wykonywane zgodnie z wytycznymi Mercedes-Benz, ale mechanicy również dokonują wymiany części zużytych w wyniku eksploatacji auta. W tym wypadku wykorzystywane są oryginalne części, których jakości nie musisz się obawiać. Poza tym osoby wybierające pakiet Excellent mają możliwość otrzymania gwarancji producenta nawet do 5 lat. 

Dzisiaj ASO starają się sprostać współczesnym wymaganiom, dlatego też oferują usługę door-to-door. Pracownik firmy odbiera auto ze wskazanego miejsca, a Ty nie musisz się już o nic martwić. Poza tym klienci mogą otrzymać cyfrowy raport serwisowy. To wygodne rozwiązanie dla tych, którzy dużo podróżują. Nawet jeśli zgubisz dokumentację z ostatniej naprawy, odtworzenie jej nie będzie problemem. Strona duda-cars.mercedes-benz.pl zapozna Cię z ofertą ASO Mercedes we Wrocławiu, który specjalizuje się w profesjonalnych naprawach, w czasie których wykorzystuje jedynie wysokiej jakości części oryginalne. 

 Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.