DuoDenti


Wybielanie zębów w Poznaniu - gdzie?

Dodano: 2022-08-28

WWW: https://duodenti.pl/

Telefon: 695 214 166

Miejscowość: Poznań

Adres: Mateckiego 4A

Kod pocztowy: 60-689

Źródło: https://duodenti.pl/wybielanie-zebow-poznan/


Autor: Natasza TomaszewskaOpis:


Stomatolog to lekarz zajmujący się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób przyzębia i zębów. Kieruje ofertę do pacjentów o różnych potrzebach, w tym także do najmłodszych. Podkreśla, że najlepszym sposobem na zapobieganie problemom, jest profilaktyka, polegająca na udawaniu się do gabinetu przynajmniej raz w ciągu roku, w celu skontrolowania stanu jamy ustnej. Podczas wizyty specjalista przeprowadza wywiad, a następnie przygląda się uzębieniu. Czasami zleca wykonanie zdjęcia pantomograficznego całej szczęki lub pojedynczych zębów.

Profilaktyka nie tylko daje szansę uniknięcia poważnych problemów, ale też powoduje, że leczenie jest tańsze, krótsze i mniej bolesne. Ze stomatologiem kontaktują się między innymi osoby niezadowolone z wyglądu swojego uśmiechu, które planują wybielanie. To ciekawa alternatywa dla domowych metod, które niejednokrotnie nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Tego typu usługi świadczy gabinet udostępniający ofertę na stronie duodenti.pl.

Proponuje on wybielanie zębów w Poznaniu, które nie wiąże się z bólem i sprawdza się między innymi wśród pacjentów po leczeniu ortodontycznym, lecz nie tylko. Na omawianą usługę decydują się również osoby palące papierosy lub pijące mocną kawę i herbatę czy czerwone wino. Przebarwienia zębów to dość często występujący problem estetyczny, mający negatywny wpływ na pewność siebie, którego można pozbyć się w krótkim czasie. Specjaliści wykorzystują metody, które nie prowadzą do osłabienia tkanek twardych zębów, co nie przyczynia się do pojawiania się nadwrażliwości.

Niektóre sposoby dają szansę rozjaśnienia nawet o kilka tonów w trakcie jednej wizyty. Przed spotkaniem w gabinecie pacjenci powinni dokładnie wyszczotkować zęby oraz przestrzenie międzyzębowe za pomocą nici dentystycznych. Lekarze zalecają także użycie płynu do płukania jamy ustnej oraz pozbycie się wszystkich ubytków. Do przeciwwskazań związanych z wykonywaniem opisywanych zabiegów zalicza się:

  • ciążę i okres karmienia piersią,
  • niewyleczoną próchnicę,
  • alergię na nadtlenek wodoru,
  • nadwrażliwość zębów.


Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.