Dźwigi Maciejewski


Komu zlecić usługi dźwigowe w Sulęcinie?

Dodano: 2021-12-08

WWW: https://dzwigi-maciejewski.pl/

Telefon: +48 512 649 571

Miejscowość: Szczaniec

Adres: Myszęcin 79

Kod pocztowy: 66-225

Źródło: https://dzwigi-maciejewski.pl/uslugi-dzwigowe.html


Autor: Konstanty Kowalski


Opis:


Prowadząc firmę budowlaną, wielu właścicieli musi dysponować nie tylko doświadczoną i kompetentną kadrą pracowników, ale również odpowiednim zapleczem podwykonawców. Jest to niezbędne, gdyż prace przy stawianiu lub konserwacji budynków obejmują bardzo szeroki zakres czynności, z którymi nie zawsze mogą poradzić sobie ekipy. Problemem w takiej sytuacji jest zarówno brak wiedzy i umiejętności, jak i niemożność skorzystania z odpowiedniego sprzętu do wykonania danej pracy. Często powodem są także braki kadrowe.

Dużo trudności podczas powstawania konstrukcji domu (czy jakiejkolwiek innej budowli) sprawia transport elementów na znaczną wysokość. Niezbędne jest wówczas wsparcie świadczone przez doświadczonego operatora, który może zaproponować dostosowane do potrzeb usługi dźwigowe. W Sulęcinie pomoc tego typu mogą zaproponować pracownicy firmy P.H.U. DOMINO EKSPORT - IMPORT - Dominik Maciejewski.

Wspomniany realizator chętnie nawiąże współpracę jednorazową lub długoterminową z przedsiębiorstwami budowlanymi oraz deweloperami, podpisując umowę jako jeden z podwykonawców. Ze swojej strony może zagwarantować kompleksowo wykonaną usługę polegającą na doborze odpowiedniego rodzaju sprzętu do potrzeb klienta, weryfikacji jego stanu technicznego oraz dowiezieniu dźwigu na wskazany plac budowy w ustalonym wcześniej terminie. 

Dostawca, mając świadomość, że wśród kadry ekip pracujących jako murarze, tynkarze czy instalatorzy można znaleźć pracowników posiadających uprawnienia pozwalające im obsługiwać dźwig o określonej masie i zasięgu pracy, mogą zaproponować korzystne dla obu stron rozwiązanie, jakim jest dostarczenie maszyny do odbiorcy bez obsługującego ją operatora i pozwolenie zatrudnionej tam osobie na korzystanie ze sprzętu we własnym zakresie. Warunkiem do takiego udostępnienia kabiny dźwigu osobie postronnej jest przedstawienie odpowiednich dokumentów potwierdzających umiejętność kierowania podnośnikiem, wydanych przez certyfikowaną jednostkę szkolącą i poświadczonych przez UDT.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

STIER S.C.

Tartak Rybojady Lidia Kapała

AKP PROGRESS Spółka z o.o.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.