Ebordi s.c.


Ebordi s.c. - Taśma pakowa

Dodano: 2020-11-24

WWW: https://ebordi.pl/

Telefon: 666 232 457

Miejscowość: Gądki

Adres: Poznańska 3

Kod pocztowy: 62-023

Źródło: https://ebordi.pl/towar/lista/51/tasmy-pakowe


Autor: Ryszard Maciejewski


Opis:


Wszystkie paczki przed wysyłką powinny być dokładnie zabezpieczone, tak by ich zawartość podczas transportu nie uległa zniszczeniu. Podstawą są nie tylko solidne kartony czy wypełniacze w formie folii bąbelkowych, ale też taśmy, chroniące przed wypadnięciem przewożonych przedmiotów. Te o znakomitych parametrach zaprezentowano na stronie ebordi.pl. Prowadzi ją internetowy sklep, w którym zaopatrują się osoby prywatne oraz przedsiębiorcy. Proponuje on artykuły, takie jak taśma pakowa występująca w kilku wariantach kolorystycznych i wymiarach.

Została ona pokryta mocnym klejem i może być stosowana w przypadku kartonów różnej grubości. Firma posiada taśmy z polipropylenu, PCV, PVC oraz innych materiałów odpornych na przedzieranie. Kupują je chętnie właściciele firm sprzedający produkty przez internet, lecz nie tylko. Proponowane artykuły odznaczają się prostotą użytkowania oraz uniwersalnością. Są kupowane ze względu na trwałość, ponieważ rzadko się przerywają, a na dodatek niestraszne są im zarysowania. Bez obaw można je wykorzystywać w niskich temperaturach i wystawiać na promieniowanie słoneczne.

W katalogu przedsiębiorstwa znajdują się taśmy przeznaczone zarówno do lekkich, jak i nieco cięższych paczek przewożonych na paletach. Najpopularniejsze są modele polipropylenowe, odznaczające się rozciągliwością i przezroczystością oraz te tworzone z polichlorku winylu. Nazywa się je „cichymi taśmami” i sprawdzają się podczas znakowania rozmaitych artykułów. Klienci nabywają również taśmy akrylowe, nieocenione w przypadku lekkich kartonów oraz podczas zaklejania kopert. Spotyka się je często w placówkach pocztowych i gospodarstwach domowych.

Odpowiednio dobrana taśma ułatwia i przyspiesza zabezpieczanie opakowań foliowych, papierowych oraz kartonowych i znajduje zastosowanie w firmach kurierskich, biurach czy halach magazynowych. Na ich powierzchnię można nanosić dowolne grafiki lub napisy, dzięki czemu stają się nienachalnym nośnikiem reklamowym, zwiększającym rozpoznawalność marki na rynku.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.