EFEKT - szkoła języków obcych


EFEKT - szkoła języków obcych • Angielski Lublin

Dodano: 2020-09-02

WWW: http://efekt-lublin.com.pl/

Telefon: 81 533 12 76

Miejscowość: Lublin

Adres: M. Curie-Skłodowskiej 38

Kod pocztowy: 20-029

Źródło: http://efekt-lublin.com.pl/


Autor: Natan Wasilewski


Opis:


Bogate doświadczenie, najskuteczniejsze metody nauczania, kompleksowa oferta - szkoła języków obcych EFEKT od wielu lat należy do najchętniej wybieranych placówek tego typu w województwie lubelskim. Oferta skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych w pełni odpowiada wymogom i oczekiwaniom dzisiejszych odbiorców. Niezależnie od tego, czy dany uczeń chce się przygotować do egzaminu, pracy bądź przełamać blokadę komunikacyjną, decydując się na kurs we wspomnianej szkole, maksymalizuje szanse swojego sukcesu.

Specjaliści z powyższego centrum językowego prowadzą lektorat angielski w Lublinie, wykorzystując do tego zaawansowaną metodę Direct Method. Jest ona stale rozwijana na bazie najnowszych badań lingwistycznych. Główną ideą jest przede wszystkim nauka mówienia i rozumienia, a w dalszej kolejności czytania i pisania. Dynamicznie prowadzone lekcje składające się przede wszystkim z części mówionej przerywanej dyktandami oraz powtórkami, szybko skracają dystans między uczniem i nauczycielem, równocześnie przystosowując do spontanicznych rozmów z mieszkańcami krajów anglojęzycznych. Dzięki specjalnie stworzonym podręcznikom, nowoczesnej platformie online, uaktualnionemu słownictwu oraz sprawdzonym sposobom na przyswajanie zasad gramatyki i pisowni, uczestnicy kursów co trzy miesiące osiągają nowy poziom znajomości języka, przyswajając rocznie nawet do 1400 słów.

Firma w swojej działalności stawia na kompleksowe podejście, przyjazną atmosferę i praktykę. Zakres materiału jest dostosowywany indywidualnie, co pozwala na maksymalnie efektywne wykorzystanie każdej godziny zajęć. Zajęć, co warto podkreślić, prowadzonych przez wykształconych lektorów, absolwentów wydziałów filologicznych, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, by jeszcze lepiej uczyć, a tym samym motywować kursantów do opanowywania umiejętności mówienia, pisania i czytania w języku obcym. Samo nauczanie zawsze jest bezstresowe, nastawione na zdobycie praktycznych umiejętności, zarówno w przypadku pojedynczych osób, jak i całych grup!Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Yasumi Chełm

Speed Car - stacje kontroli pojazdów

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.