Euroschola.eu


Jak kupić komputery z VAT 0%?

Dodano: 2021-12-10

WWW: https://euroschola.eu/

Telefon:

Miejscowość: Biestrzynnik

Adres: 1 Maja 9

Kod pocztowy: 46-043

Źródło: https://euroschola.eu/poleasingowe-komputery-zero-vat.html


Autor: Adam SzymczakOpis:


Odpowiednie wyposażenie informatyczne w szkołach bez cienia wątpliwości ma ogromne znaczenie dla rozwoju uczniów oraz komfortu prowadzenia zajęć przez nauczycieli. Wysokiej klasy komputery razem z oprogramowaniem, dostępne dzięki udziałowi w programie Euroschola, to z pewnością podstawowy sprzęt, jaki powinien znaleźć się w placówkach różnego stopnia edukacji. Mowa o szkołach podstawowych, średnich oraz uczelniach wyższych. Oczywiście wiadomo, że jakościowe urządzenia oznaczają zazwyczaj konieczność poniesienia wysokich kosztów, aczkolwiek warto pamiętać, że można je zoptymalizować. Jak to zrobić? Kupując produkty w cenie obniżonej o podatek VAT.

Tego rodzaju zabieg jest możliwy dzięki obowiązującym przepisom prawa. Okazuje się bowiem, że jednostki oświatowe, podobnie jak chociażby organizacje charytatywne czy humanitarne, mają prawo nabywać komputery z VAT 0%. Jest to zatem doskonała okazja, by w atrakcyjnej cenie wyposażyć sale lekcyjne, pracownie komputerowe czy inne. Dostępny jest różnorodny sprzęt o rozmaitych parametrach, które można dopasować do wymagań konkretnej jednostki.

Interesującym rozwiązaniem jest udział w dedykowanych programach, które pozwalają ominąć wiele formalności czy dokonać zakupów przy minimum wnioskowania. W wielu przypadkach dostępne są nawet gotowe formularze, które wystarczy wypełnić, by cieszyć się zamówieniem jakościowego sprzętu bez podatku. Z całą pewnością jest to doskonałe rozwiązanie, gwarantujące i łatwość dokonania zakupu, i możliwość korzystania z różnorodnych produktów, od komputerów przez serwery, na drukarkach czy skanerach kończąc. Wiadomo przecież, że zapotrzebowanie jest szerokie i w rozmaitych placówkach wymagane są właśnie takie urządzenia.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

AZTECH

I-VITA Sklep Przepis Na Zdrowie

Adwokat Małgorzata Pokrywka

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.