Firma Handlowa ADNF


Olej do hydrauliki przemysłowej - jaką mieszankę wybrać?

Dodano: 2022-01-06

WWW: https://adnf.pl/

Telefon: 601 483 322

Miejscowość: Tczew

Adres: Stanisławskiego 25

Kod pocztowy: 83-110

Źródło: https://adnf.pl/oleje-hydrauliczne


Autor: Konstanty KowalskiOpis:


Wykorzystywanie w przemyśle maszyn i urządzeń, w których za pracę odpowiadają podzespoły hydrauliczne, to dziś często stosowany patent przez przedsiębiorców reprezentujących szerokie spektrum branż. Jako uzasadnienie takiego wyboru wielu właścicieli biznesów wskazuje dużą dokładność pracy tego rodzaju sprzętów, zwrotność (są to zazwyczaj niewielkie konstrukcje, świetnie sprawdzające się w małych pomieszczeniach) oraz efektywność. Koparki, wózki widłowe, podnośniki czy mini trucki są tak niezbędne, że często stanowią pierwszy, poważny zakup w danym przedsiębiorstwie.

Aby zachować pełną sprawność podzespołów hydraulicznych, konieczne jest regularne serwisowanie, w tym uzupełnianie lub wymiana oleju. Dobrej jakości mieszanka komponentów pozwala na zmniejszenie tarcia, a tym samym na bezproblemowe poruszanie się tłoków w cylindrach, co automatycznie przekłada się na krótszy czas reakcji i szybsze wykonanie danej czynności. Zapobiega również rdzewieniu poszczególnych elementów i konieczności ich przedwczesnej wymiany, co wpływa na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. 

Odpowiedni olej do hydrauliki można dolewać i wymieniać samodzielnie. Warunkiem jest zakup produktu od sprawdzonego dostawcy (poleca się tutaj jako dystrybutor Firma Handlowa ADNF Dariusz Lemke) oraz dysponowanie właściwym zapleczem sprzętowym, obsługiwanym przez osoby z wiedzą i doświadczeniem mechanicznym. Przy rozbudowanej flocie pojazdów zagospodarowanie przestrzeni w przedsiębiorstwie, na której będzie można dokonywać niezbędnych napraw i serwisowania oraz wyposażenie jej w potrzebne narzędzia, jest bardzo dobrym pomysłem. Ogranicza do minimum niedyspozycję pojazdu, zapewnia błyskawiczną fachową pomoc oraz daje gwarancję, że maszyny są pod dobrą opieką. Można dzięki temu uniknąć też dosyć nagminnej sytuacji, gdy serwisant z zewnątrz, aby ograniczyć koszty własne, użyje oleju niskiej jakości (nie zawsze zlecający usługę ma możliwość kontrolowania momentu wlewu), co może doprowadzić do poważnych uszkodzeń silnika. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Malborska Fundacja Rozwoju Regionalnego

Tapestry

Agroturystyka Koziołkowo

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.