FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga


Operat szacunkowy

Dodano: 2021-02-19

WWW: https://www.freehold.pl

Telefon: 730 546 454

Miejscowość: Warszawa

Adres: Powstańców Śląskich 48

Kod pocztowy: 01-381

Źródło: https://www.freehold.pl/operat-szacunkowy/


Autor: Zuzanna LewandowskaOpis:


Mieszkania, domy i inne nieruchomości powinny być wyceniane przez rzeczoznawców majątkowych. Na co dzień sporządzają oni stosowne dokumenty, nazywane operatami szacunkowymi, które mają charakter dokumentów urzędowych. Są niezbędne również w przypadku działek budowlanych, fabryk, hal magazynowych czy innych obiektów o dużej powierzchni. Znajduje się w nich opis wszystkich elementów wpływających na ostateczną cenę nieruchomości. Przydatne informacje na ten temat udostępniono na stronie freehold.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo przygotowujące operaty szacunkowe na życzenie klientów.

Reprezentuje je rzeczoznawca zwracający uwagę na lokalizację nieruchomości, jej stan, udogodnienia znajdujące się  w pobliżu czy ewentualny wzrost wartości w przyszłości. Operat szacunkowy przydaje się podczas:

  • podziału majątku między właścicielami danego obiektu,
  • ustalania wysokości darowizny,
  • egzekucji komorniczych,
  • postępowania upadłościowego prowadzonego przez syndyka,
  • ubiegania się o kredyt hipoteczny,
  • wnoszenia obiektu do spółki,
  • wyliczania opłat za użytkowanie nieruchomości.

Dokumenty przygotowywane są w formie pisemnej, a następnie prezentowane klientom. Ułatwiają one uzyskiwanie pożyczek, ponieważ dzięki nim pracownicy banków otrzymują przydatne informacje na temat wartości nieruchomości, co chroni przed udzieleniem zbyt wysokiego kredytu. Umożliwiają też precyzyjne ocenienie wysokości wkładu własnego klienta.

Przedsiębiorstwo zapewnia kompleksowe usługi na wysokim poziomie oraz terminowe wywiązywanie się ze wszystkich zobowiązań. Przygotowywane operaty zawierają szczegółowe informacje i są pozbawione błędów. Specjaliści dokładnie badają każdą nieruchomość, dzięki czemu poznają jej atuty i mankamenty. Usługi firmy doceniane są przez klientów, którym zależy na profesjonalizmie i konkurencyjnych cenach. Jej pracownicy mają doświadczenie i niezbędne wykształcenie kierunkowe, a na dodatek stale aktualizują swoją wiedzę, przez co są na bieżąco z obowiązującymi przepisami prawnymi, które szybko się zmieniają.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.