Gabinet Medycyny Estetycznej


Wypełnianie zmarszczek w Lublinie - na czym polega?

Dodano: 2022-11-29

WWW: https://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/

Telefon: 501 061 356

Miejscowość: Lublin

Adres: Żołnierska 7

Kod pocztowy: 20-801

Źródło: https://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/wypelnienie-glebokich-zmarszczek-i-bruzd/


Autor: Oskar KamińskiOpis:


Zagniecenia lub zagłębienia w skórze, które przybierają formę linii, bruzd lub fałdek pojawiają się na skutek różnych czynników. Do przyczyn, które przyspieszają proces powstawania zmarszczek należą między innymi nieodpowiedni tryb życia, niewłaściwa dieta, promieniowanie UV, a także stosowanie źle dobranych do typu cery kosmetyków.

Kurze łapki, zmarszczki palacza, fałdy marionetki, lwie zmarszczki, bruzdy nosowo-wargowe to niedoskonałości, z którymi można sobie poradzić przy użyciu odpowiednich zabiegów. Muszą one być dobrane do typu cery i stopnia zaawansowania problemu. Gabinet Medycyny Estetycznej lek. med. Magdalena Kotlińska-Torończyk to miejsce, gdzie można skorzystać z profesjonalnej pomocy. W klinice w Lublinie oferowane jest wypełnienie zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego. Substancja ta wykazuje właściwości rewitalizujące i regenerujące, wygładza skórę i spowalnia proces starzenia się naskórka. Można tu wykonać także botoks. Wprowadzenie toksyny botulinowej przyczynia się do blokady przewodnictwa impulsów nerwowych wywołujących skurcze mięśni twarzy. Dzięki niej można zlikwidować niedoskonałości i zapobiec pojawieniu się nowych. W gabinecie wykorzystywane są również nici liftingujące. Stosuje się je w przypadku problemów takich jak opadająca powieka lub bruzdy nosowo-wargowe. W wielu sytuacjach sprawdza się osocze bogatopłytkowe. Wampirzy lifting jest metodą małoinwazyjną i bezpieczną, którą stosuje się do korygowania różnych niedoskonałości. 

W klinice medycyny estetycznej oferowane są sprawdzone zabiegi, które działają nawilżająco i regenerująco. Dzięki nim skóra może odzyskać młody i promienny wygląd. Są one stosowane u osób, których cera jest dojrzała i przesuszona. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Yasumi Chełm

EFEKT - szkoła języków obcych

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.