Gastro Masters Michał Pośnik


Wysokiej jakości pojemnik termiczny

Dodano: 2021-10-18

WWW: https://www.goga-gastro.pl/

Telefon: 800 800 490

Miejscowość: Marki

Adres: Szarotki 12

Kod pocztowy: 05-270

Źródło: https://www.goga-gastro.pl/category/termosy-pojemniki-termoizolacyjne


Autor: Natasza TomaszewskaOpis:


Coraz większa liczba właścicieli lokali gastronomicznych decyduje się na rozszerzenie oferty poprzez możliwość zamawiania jedzenia z dowozem do klienta. Mowa tutaj zarówno o pojedynczych zamówieniach od osób prywatnych, jak również usługach cateringowych świadczonych zwykle dla lokalnych firm. Dla odbiorców tego rodzaju usług najważniejszy jest czas oczekiwania na dostawcę oraz świeżość potraw, które absolutnie nie powinny być chłodne w momencie dowozu. 

Jak odpowiednio zabezpieczyć przewożone jedzenie?

Firmy działające w branży gastronomicznej mają różne sposoby na to, by zapewnić odpowiednią temperaturę transportowanym potrawom. Należy jednak pamiętać, że samo opakowanie i folia aluminiowa może nie być wystarczająca, gdy kierowca musi pokonać spora odległość. Poza tym trzeba jeszcze mieć na uwadze fakt, że podczas transportu wszystkie dania powinny być dodatkowo zabezpieczone przed m.in. wymieszaniem składników, wylaniem czy też zniszczeniem. Nikt raczej nie jest chętny, aby zjeść potrawę, która nie prezentuje się zbyt estetycznie. W takich sytuacjach najlepszą opcją może okazać się trwały i odporny na czynniki zewnętrzne pojemnik termiczny.

Tego rodzaju produkt jest wręcz dedykowany firmom, które zajmują się dowozem cateringu i jedzenia na wynos. Mowa tutaj również o pizzeriach, restauracjach orientalnych i regionalnych. Umieszczenie wszystkich zamawianych dań w odpowiednich pojemnikach będzie gwarancją tego, że docelowy klient otrzyma gorący i świeży posiłek (bez względu na liczbę kilometrów, które wcześniej pokonał dostawca). Różne modele pojemników termoizolacyjnych można znaleźć na stronie dostępnej pod adresem goga-gastro.pl. Firma proponuje wysokiej jakości pudełka, które zostały wykonane z polipropylenu. 

Firmowe pudełka są lekkie i proste w czyszczeniu, a także posiadają szczelną pokrywę, która gwarantuje utrzymanie temperatury transportowanych dań czy dodatkowych artykułów spożywczych. Warto nadmienić, że klienci mogą zamówić dodatkowe wkłady do pojemników - grzewcze oraz chłodzące (w zależności od rodzaju serwowanych potraw i przekąsek). W asortymencie można znaleźć m.in.:

  • specjalne pojemniki termoizolacyjne do pizzy,
  • pojemniki do przewożenia lodu, 
  • pudełka termiczne o różnych pojemnościach (również z dodatkowym uchwytem),
  • pojemniki termoizolacyjne do wina,
  • pojemnik cateringowy z dodatkowymi prowadnicami.


Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.