HELIMOT sp. z o.o.


https://helimot.pl | Środki antykorozyjne

Dodano: 2020-11-24

WWW: https://helimot.pl

Telefon: 616 255 589

Miejscowość: Poznań

Adres: Hetmańska 105

Kod pocztowy: 61-513

Źródło: https://helimot.pl/srodki-antykorozyjne


Autor: Daria MarciniakOpis:


Stocznie, a także przedsiębiorstwa zajmujące się przemysłem ciężkim, firmy i instytucje wykorzystujące śmigłowce w swojej pracy powinny zainteresować się ofertą sklepu ze strony helimot.pl. Jest to sklep przeznaczony głównie dla właścicieli helikopterów, jednakże ze względu na to, że ma w swojej ofercie doskonałej jakości środki antykorozyjne chce też wzbudzić zainteresowanie swoją ofertą innych gałęzi przemysłu.

Jest to przedsiębiorstwo współpracujące z najlepszymi firmami zagranicznymi produkującymi części i komponenty do śmigłowców, które można tam nabyć w bardzo atrakcyjnych cenach. Hitem z pewnością jest chemia przeznaczona do konserwacji tego środka transportu. Wspomnianym środkiem antykorozyjnym jest preparat ACF-50 dostępny zarówno w formie sprayu, płynu z aplikatorem, jak i zapasu o pojemności 20 l doskonale sprawdzający się w maszynach wystawionych na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, których części narażone są na korozję.

Jest to doskonały produkt sprowadzany od producenta Lear Chemical, który gwarantuje wysoką jakość tego produktu, unikalność jego formy i doskonałe właściwości konserwacyjne. Wykorzystując aplikator, można pokryć każdą narażoną na korozję część cienką warstwą ochronną. Preparat w postaci mgiełki dociera do wszystkich zakątków, mikropęknięć, przyłączeń czy nitów, powodując również przenikanie przez warstwę osadu i korozji emulgując je i chroniąc metal. Warstwa rdzy jest wówczas bardzo łatwa do usunięcia. Wśród firm wykorzystującym dokładnie ten preparat w swoich maszynach, a nie tylko w helikopterach, są między innymi Airbus, Boeing, Rolls-Royce i Robinson Helikopter. Jeszcze jedną pozytywną cechą tego preparatu jest także to, że tworzy barierę ochronną przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, rozpraszając wilgoć i blokując dostęp wody.

Jest to bardzo wydajny preparat, który stosuje się tylko raz w roku, ale pamiętać należy o powtarzaniu tej czynności. Ten sam, ale nieco gęstszy Corrosion Block przeznaczony jest dla żeglugi morskiej i przemysłu ciężkiego. Działanie tego preparatu różni się od opisanego grubszą warstwą ochronną.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.