HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Czy warto zainwestować w maszyny do czyszczenia obuwia?

Dodano: 2022-07-03

WWW: http://www.heute.pl

Telefon: +48 22 863 64 71

Miejscowość: Warszawa

Adres: Wałowicka 19A

Kod pocztowy: 02--45

Źródło: http://www.heute.pl/maszyny-do-czyszczenia-obuwia/


Autor: Natan WasilewskiOpis:


Właściciele różnych obiektów użyteczności publicznej pragnący zadbać o czystość w swoich obiektach powinni pomyśleć nad zakupem lub wynajęciem urządzeń pozwalających na pielęgnację obuwia swoich gości i pracowników. Na rynku dostępne są urządzenia różnej wielkości, dopasowane do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Dzięki zamontowaniu takiego sprzętu przy wejściu do budynku można mieć pewność, że znacznie zmniejszy ono ilość zanieczyszczeń wnoszonych do wnętrz, a przy tym pozwoli cieszyć się schludnym wyglądem zatrudnionych w firmie osób oraz zadowoleniem gości.

Chcąc się przed zakupem przekonać, czy urządzenie takie sprawdzi się w danej firmie, można skorzystać z jego wynajmu. Maszyny do czyszczenia butów w kilku liniach i modelach oferuje producent Heute, istniejący w branży od 1905 roku. Jego projektanci i konstruktorzy stworzyli wiele maszyn cechujących się:

  • estetycznym wyglądem,
  • funkcjonalnością,
  • trwałością,
  • wytrzymałością na intensywną eksploatację.

Urządzenia te pozwolą na zadbanie o obuwie o każdej porze roku, gdyż czyszczą nie tylko wierzch buta, ale także podeszwę. Dzięki temu znacznie zmniejszy się ilość piasku i błota wnoszonego do pomieszczeń. Oferta obejmuje odpowiedni sprzęt dla pubów, restauracji, hoteli i urzędów, a także dla zakładów przemysłowych. Ich producent jest pewien, że będą one równie często używane, jak internet czy ekspres do kawy.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu, wystarczy odwiedzić stronę firmy, w której dostępne są różne maszyny na wynajem, dzięki którym firma decydująca się na instalację takiego urządzenia w swoim holu wprowadzi nową jakość, nawyk posiadania czystego obuwia i podniesie swój prestiż. Co więcej, maszyny te mogą również służyć jako nośnik reklamy.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.