HS MEDICAL POLAND


Heartsine Samaritan AED – charakterystyka

Dodano: 2022-11-22

WWW: https://hsmedical.pl/

Telefon: 786 86 80 32

Miejscowość: Tychy

Adres: Fabryczna 45

Kod pocztowy: 43-100

Źródło: https://hsmedical.pl/produkty/defibrylatory-aed/samaritan-pad-350


Autor: Radosław MrózOpis:


Defibrylator Heartsine Samaritan to przełom w świecie AED. Został zaprojektowany tak, aby był mały i lekki, a przy tym w pełni funkcjonalny. Pozwala na szybką i wygodną obsługę w celu analizy tętna w czasie rzeczywistym podczas sytuacji kryzysowej. Może być używany w dowolnym miejscu. Idealnie nadaje się do stosowania w trudnodostępnych lokalizacjach, gdzie odpowiednie służby nie zawsze mogą dotrzeć na czas.

Funkcja monitorowania serca zapewnia dokładniejszy odczyt rytmu serca pacjenta i może również wykryć migotanie przedsionków. Wymaga ładowania jedynie raz na siedem lat. Obsługa Heartsine Samaritan jest niezwykle prosta ze względu na czytelny panel graficzny i znajdujące się na nim trzy ikony. Urządzenie zostało wyposażone jedynie w dwa przyciski, co zmniejsza ryzyko wybrania błędnej opcji. Dużym atutem tego jest również brak konieczności podłączania go do źródła zasilania. Kompaktowe wymiary sprawiają, że wyposażenie może być schowane do torby. Urządzenie wspiera użytkownika na każdym etapie udzielania pierwszej pomocy, zaczynając od właściwego umieszczenia elektrod. Następnie przeprowadzany jest wykres EKG, którego celem jest monitorowanie pracy serca. Zebrane wyniki pokazują, czy zachodzi potrzeba przeprowadzenia masażu serca lub defibrylacji. Intuicyjna obsługa sprawia, że mogą korzystać z niego nawet osoby, które nigdy wcześniej nie obsługiwały defibrylatora. Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia. Zostało objęte aż 4-letnią gwarancja. W razie jakiejkolwiek usterki łatwo jest dokonać wymiany uszkodzonego elementu. Atutem produktu jest również jego atrakcyjna cena.

W ofercie sklepu internetowego hsmedical.pl znajduje się również wiele innych modeli defibrylatorów. Są one uporządkowane między innymi przez pryzmat posiadanych funkcjonalności. Duży wybór sprawia, że każdy kupujący znajdzie produkt dostosowany do swoich oczekiwań. Podmiot zajmuje się także organizacją różnego rodzaju szkoleń przeznaczonych dla osób, które są zobowiązane do udzielania pierwszej pomocy, między innymi na terenie danego zakładu pracy. W razie jakichkolwiek pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat całego oferowanego wyposażenia medycznego.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Wesołe Przedszkole

tapetuj.pl Sklep internetowy

TAPICER 'KA Olga Hulbój

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.