HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK


Łóżeczko dla psa - HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Dodano: 2021-04-18

WWW: https://hubuform.pl/

Telefon: 721-240-257

Miejscowość: Warszawa

Adres: Pelikanów 31/33

Kod pocztowy: 02-843

Źródło: https://hubuform.pl/legowiska-dla-psa


Autor: Oskar CzarneckiOpis:


Wybór najlepszego legowiska dla psa to dość duże wyzwanie, a to ze względu na ogrom propozycji dostępnych na rynku. Niektórzy właściciele pozwalają swoim pupilom przebywać na kanapach lub w łóżkach, jednak mimo tego każdy zwierzak powinien mieć własną przestrzeń, w której może się schronić i czuć bezpiecznie. Jest to istotne szczególnie w przypadku zwierzaków wziętych ze schroniska lub fundacji, które początkowo mogą czuć się niekomfortowo w zupełnie nowym miejscu.

Najistotniejszą kwestią związaną z poszukiwaniem posłania jest odpowiedni dobór rozmiaru. W tym celu warto zmierzyć psa w pozycji leżącej, a do otrzymanego wyniku dodać mniej więcej 15-20 centymetrów. Legowisko o takiej wielkości zapewni maksimum wygody i da możliwość swobodnego wyciągnięcia łap czy przewracania się z boku na bok. Dobrym rozwiązaniem w przypadku szczeniaków okaże się zakup posłania o wiele większego, ponieważ rosną one bardzo szybko, przez co konieczne stałoby się nabywanie kolejnego modelu w krótkim czasie od zakupu poprzedniego.

Profesjonalne psie łóżka są miękkie, miłe w dotyku i jednocześnie wytrzymałe na zniszczenia. Nie powinny się też odkształcać pod wpływem ciężaru zwierzaka, dlatego trzeba zwracać uwagę na ich wypełnienie. Najchętniej nabywanym legowiskiem jest tradycyjny materac w owalnym lub prostokątnym kształcie. Ze względu na bogaty wybór rozmiarów sprawdza się on zarówno w przypadku ras dużych, jak i małych. Część z nich posiada praktyczne boczne oparcia, na których pupil może oprzeć swój pysk.

Przedsiębiorstwem sprzedającym podobne produkty jest Hubuform. Sklep ten proponuje solidne łóżeczko dla psa różnych typów odznaczające się znakomitą jakością wykonania i ciekawym designem. Posiada on modele całkowicie gładkie i wzorzyste ze ściankami lub bez. Niektóre z nich, ze względu na odporność na czynniki pogodowe, mogą być wykorzystywane na zewnątrz, przykładowo na balkonach lub tarasach. Legowiska są w pełni rozbieralne, a pokrowce nadają się do prania w pralce. Stworzono je z wodoodpornych materiałów antypoślizgowych.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.