Iluzjonista - Filip Piestrzeniewicz


Magik www.piestrzeniewicz.pl

Dodano: 2019-04-08

WWW: https://www.piestrzeniewicz.pl/

Telefon: +48606200120

Miejscowość:

Adres:

Kod pocztowy: -

Źródło: http://piestrzeniewicz.pl/


Autor: Oskar Kamiński


Opis:


Większość z nas myśli, że magia jest czymś nieosiągalnym, nadnaturalnym. Okazuje, że pokazy iluzji dostępne są na wyciągnięcie ręki. Najlepsi magicy potrafią podczas występu wyzwolić w uczestnikach przeróżne skrajne emocje, a stwierdzenia „ jak to się stało?”, „czy to możliwe?” pojawiają się kilkukrotnie.

Magia jest fascynująca. Czytamy o niej w książkach i oglądamy o niej filmy i seriale. Jest czymś niezrozumiałym, ciekawym i wydawać by się mogło, że nierealnym. Namiastkę magicznego świata dają nam iluzjoniści, do których należy między innymi Filip Piestrzeniewicz – jeden z najlepszych magików w naszym kraju. Jego pokazy to szczyt profesjonalizmu i umiejętności, a jego renoma wykracza daleko poza granice naszego kraju. Swój warsztat doskonalił u największych iluzjonistów na całym świecie. Lata pracy, praktyki i ćwiczeń doprowadziły go na szczyt.

Magik zajmuje się nie tylko udzielaniem pokazów na dużych salach dla szerokiego grona odbiorców. Filip z powodzeniem uświetni swoją obecnością i przedstawieniem niejedną uroczystość taką jak: wesele, urodziny, przyjęcia dla dzieci, rocznice. Również z jego pomocą scenarzyści mogą wdrożyć sztuczki magiczne do przedstawień teatralnych lub filmowych. Zaproponuje rozwiązania niebanalne. Bohaterzy mogą zostać obdarzeni magicznymi mocami, a przedstawiany świat będzie posiadać ducha magii i niezwykłości.

Swoje usługi świadczy głównie na Śląsku, ale jego występy odbywają się także w:

  • Gdańsku,
  • Krakowie,
  • Olsztynie,
  • Łodzi oraz wielu innych miastach w Polsce.

Magik w Gdańsku oraz w okolicach uświetni swoim pokazem każdą uroczystość - zorganizowaną zarówno dla starszych, jak i młodszych gości. Zaproszeni przez długi czas będą wspominać emocje, które towarzyszyły im podczas oglądania spektaklu. Magik gwarantuje 100% zadowolenie. Widzowie są zawsze oczarowani jego pokazami. Odbiorcy nie mogą oderwać wzorku od wyczynów, jakie dzieją się na scenie. Takie spotkania udowadniają, że nie wszystko jest oczywiste, a to co nas otacza i prawa, które funkcjonują w świecie, często można naginać.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Twój redaktor

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

TIGLED

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.