Iluzjonista Konrad Mościński


Iluzjonista na wesele • https://pokazy-iluzji.pl/

Dodano: 2018-11-14

WWW: https://pokazy-iluzji.pl/

Telefon: 501 812 734

Miejscowość: Sosnowiec

Adres: Jana Kiepury 25

Kod pocztowy: 41-209

Źródło:


Autor: Paulina MichalskaOpis:


Występ magika wielu osobom kojarzy się atrakcją rodem z imprez dla dzieci. I jest w tym dużo prawdy, jednak profesjonalny iluzjonista ze swoim pokazem jest w stanie trafić do każdego widza, niezależnie od wieku. Poza tym, nie ulga wątpliwości, że lubimy być zaskakiwani i oczarowywani. Nic więc dziwnego, że pokazy iluzji są tak popularne na weselach. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, iluzjonista Konrad Mościński na weselach ze swoimi pokazami występuje od 2012 roku. Początkowo były to tylko wesela odbywające się na obszarze województwa śląskiego i opolskiego. I choć do dziś na tych rodzinnych terenach, polecany iluzjonista wstępuje najwięcej, to coraz częściej zgłaszają się do niego Pary Mode z innych części Polski. Dlatego, jeśli potrzebny Ci jest iluzjonista na wesele, to wejdź na pokazy-iluzji.pl i sprawdź, czy polecany iluzjonista ma wolny termin, przy okazji dowiesz się, że jego pokazy iluzji scenicznej i mikoroiluzji, to połączenie niesamowitego pokazu magii z dużą dawką humoru. Taki program z magicznymi pierścieniami czy ze znikającą ręką, idealnie sprawdzi się na każdym weselu i na długo utkwi w pamięci wszystkich zabranych gości.

Warto wiedzieć, że iluzjonista ze Śląska bardzo się angażuje w organizację wszystkich swoich pokazów, jednak aby weselny pokaz iluzji się udał, to sala weselna, na której ma się odbyć pokaz, powinna spełniać kilka warunków, to między innymi:

  • dość duża przestrzeń, przynajmniej 5x4 metry usytuowana naprzeciwko widzów
  • zaplecze dla iluzjonisty, gdzie będzie mógł się on, np. przebrać czy zostawić rekwizyty
  • możliwość skorzystania z zainstalowanego już na sali nagłośnienia, z którego korzysta zespół muzyczny czy też didżej, choć jeśli będzie taka potrzeba, iluzjonista może przyjechać z własnym nagłośnieniem czy też dodatkowym oświetleniem, warto jednak takie rzeczy ustalić wcześniej.

Wszyscy zainteresowani, którzy chcieliby poznać opinie na temat pokazów weselnych, powinni zajrzeć na jeden z portali weselnych, do którego odnośnik można znaleźć na polecanej stronie internetowej. Naprawdę warto tam zajrzeć!Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Wesołe Przedszkole

tapetuj.pl Sklep internetowy

TAPICER 'KA Olga Hulbój

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.