Inoplex


Na czym polega gięcie blach realizowane na rzecz klientów z Warszawy?

Dodano: 2022-11-23

WWW: https://inoplex.pl/

Telefon: +48 22 460 54 30

Miejscowość: Warszawa

Adres: Przewodowa 40

Kod pocztowy: 04-874

Źródło: https://inoplex.pl/produkty/p/1280/giecie-na-prasie-krawedziowej


Autor: Paulina MichalskaOpis:


Nadawanie elementom blaszanym pożądanego kształtu wymaga dostępu do profesjonalnych urządzeń. Składają się na nie prasy, służące do gięcia przedmiotów, wykonywanych z kształtowników, rur, drutów czy prętów. Czynności tego typu są przeprowadzane na gorąco lub zimno. Profesjonalna obróbka plastyczna, jaką jest gięcie blach, umożliwia zmianę kształtu z zachowaniem właściwości fizycznych danego materiału. Specjaliści podejmujący się tego typu działań zajmują się profilowaniem, skręcaniem, zaginaniem oraz zwijaniem elementów poddawanych obróbce. Sprawdzają się one w przypadku metali odznaczających się dużą plastycznością. Więcej informacji na ten temat udostępniono na stronie inoplex.pl.

Prowadzi ją przedsiębiorstwo oferujące gięcie blach w Warszawie, przeprowadzane z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów o dużej precyzji działania. Kieruje ono ofertę do osób prywatnych i właścicieli firm, którym zależy na sprawnej realizacji zleceń i braku ukrytych kosztów. Zatrudnieni specjaliści dobrze wiedzą, co zrobić, by uniknąć uszkodzeń giętych elementów, prowadzących do rozdzielenia go na części. Mają doświadczenie w pracy z metalami różnego typu, dzięki czemu rzadko popełniają błędy.

Realizują oni skomplikowane zlecenia technologiczne i współpracują z klientami planującymi obróbkę stali nierdzewnej, aluminium i nie tylko. Gięcie, jakiego się podejmują, jest przeprowadzane przy użyciu pras krawędziowych, walców oraz specjalnych taśm. Bazuje ono na skomputeryzowanych procesach, chroniących przed stratami materiałowymi i gwarantujących powtarzalność czynności oraz zachowanie dużej precyzji. To świetne rozwiązanie w przypadku osób chcących wykonać skomplikowane kształty o licznych detalach oraz zainteresowanych produkcją wielkoseryjną.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.