JN Projekt


Suwnice pomostowe o niezawodnym działaniu

Dodano: 2022-01-26

WWW: https://jnprojekt.pl/

Telefon: +48 605 324 103

Miejscowość: Pęgów

Adres: Słoneczna 8

Kod pocztowy: 55-120

Źródło: https://jnprojekt.pl/oferta/suwnice/suwnice-pomostowe-natorowe-jednodzwigarowe/


Autor: Daria MarciniakOpis:


Urządzeniem służącym do transportowania ładunków w pionie i poziomie jest suwnica. Składa się na nią kilka elementów, takich jak mostki, wciągniki oraz wciągarki. Tego typu sprzęty znajdują zastosowanie w halach magazynowych, centrach logistycznych, fabrykach i innych miejscach, w których transport ciężkich towarów jest codziennością. Odznaczają się one długim torem i niepodatnością na zniszczenia. To podstawa branży transportowej, budowlanej, przemysłowej i produkcyjnej. Korzystają z nich również pracownicy specjalizujący się w serwisowaniu maszyn. Ze względu na odporność na czynniki pogodowe, sprawdzają się nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz. Skracają czas niezbędny na wykonanie prac i zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Obszary, po których poruszają się suwnice pomostowe, są ograniczone przez długość toru jazdy oraz typ konstrukcji nośnej. Występują one w kilku rodzajach, co oznacza, że przedsiębiorcy wybierają spośród modeli różniących się od siebie sposobem sterowania oraz konstrukcją. Występują w wersji bramowej, półbramowej, natorowej i podwieszanej. Są wyposażane w napędy:

  • hydrauliczne,
  • pneumatyczne,
  • ręczne,
  • ręczno-elektryczne,
  • elektryczne.

Można nimi sterować zdalnie bądź automatycznie.

Opisywane urządzenia znajdują się w katalogu przedsiębiorstwa JN Projekt. Oferuje ono niezawodne modele z mostem jednodźwigarowym, dwudźwigarowym oraz wielodźwigarowym, które mają wciągniki różnych typów. Klienci zamawiają między innymi suwnice wspornikowe, kolumnowe i natorowe, składające się z pomostu umieszczanego na szynach. Można je obsługiwać z poziomu gruntu, z kabiny operatora lub zdalnie. Urządzenia te mają solidne podwozia i znakomicie radzą sobie w ciasnych przestrzeniach.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Perfect Bust

LUPU s.c.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.