Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska


https://notariuszszafranska.pl/

Dodano: 2018-12-02

WWW: https://notariuszszafranska.pl/

Telefon:

Miejscowość: Poznań

Adres: Wierzbowa 5

Kod pocztowy: 61-853

Źródło: https://notariuszszafranska.pl/


Autor: Radosław MrózOpis:


Notariusz jest osobą, która po skończeniu stosownych studiów, może dokonywać czynności notarialnych. 

Warto przed wyborem odpowiedniej kancelarii zasięgnąć opinii innych klientów, aby wybrać najlepsze miejsce. Dobry notariusz w Poznaniu to taki, który nie tylko stawia na dobro osób, które się do niego zgłoszą, ale także posiada siedzibę w atrakcyjnym komunikacyjnie miejscu, do którego można z łatwością dotrzeć. Taką Kancelarią Notarialną jest ta prowadzona przez Panią Martę Szafrańską, notariusza świadczącego swoje usługi od 2010 roku. 

Kancelaria mieści się na Starym Mieście, przy ul. Wierzbowej 5, skąd bardzo blisko jest do Sądu Rejonowego Poznań — Stare Miasto, jak i do samego Starego Rynku (jedyne 700 metrów). 

Warto podkreślić, że dobro klientów jest dla pracowników niezwykle istotne. W biurze można skorzystać z darmowej sieci bezprzewodowej, jak i komputera, z  którego można swobodnie wykonać przelew za przeprowadzone czynności notarialne. Co więcej, pomimo tego, że biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 16:30, jego pracownicy są w stanie, po uprzednim ustaleniu dogodnego dla klienta terminu, spotkać się z nim po godzinach pracy, a nawet w sobotę.  

O Kancelarii warto przeczytać na jej stronie internetowej notariuszszafranska.pl, gdzie zawarte są wszystkie istotne informacje dotyczące współpracy. 

Dobry notariusz powinien zdobyć zaufanie klienta. Zanim dokona płatnych czynności notarialnych, powinien zapoznać się ze sprawą, poprosić o określone dokumenty, określić zakres pracy oraz cenę za dokonanie czynności notarialnych. Wszystkie informacje powinny być przedstawione osobie zgłaszającej chęć skorzystania z usługi, w tym także projekt aktu notarialnego. Po akceptacji wyżej wspomnianego dokumentu notariusz ustala ze stronami termin spotkania i dokonania omówionych wcześniej czynności notarialnych. Na spotkaniu to notariusz odpowiedzialny jest za prawidłowe wykonanie czynności. Klient musi jedynie przedłożyć oryginały dokumentów i stosować się do poleceń notariusza. Po podpisaniu odpowiednich dokumentów musi także opłacić wykonaną usługę. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.