Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.


Adwokat zajmujacy się rozwodami - z jaką kancelarią kontaktują się mieszkańcy Warszawy?

Dodano: 2023-03-26

WWW: https://noriet.pl/

Telefon: 22 870 66 46

Miejscowość: Warszawa

Adres: Grochowska 217

Kod pocztowy: 04-077

Źródło: https://noriet.pl/sprawy-rozwodowe-warszawa/


Autor: Natan WasilewskiOpis:


Rozprawy rozwodowe to sytuacje, które w wielu przypadkach wymagają wsparcia adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym. Jest to osoba przygotowująca klientów do nadchodzących spotkań w sądzie, która odgrywa rolę pełnomocnika zajmującego się formalnościami. W praktyce oznacza to, że bierze na siebie wypełnianie pozwów czy przesyłanie apelacji, w razie otrzymania niezadowalającego wyroku. Z reguły współpracuje z klientami planującymi rozwód z orzekaniem o winie, którzy nie mogą dojść do porozumienia z byłymi partnerami. Zazwyczaj najbardziej problematyczne są kwestie dotyczące podziału wspólnego majątku u par bez intercyzy.

Jedną z metod skrócenie czasu trwania rozpraw jest zorganizowanie mediacji, odbywających się w kancelarii. Spotkania te dają szansę wypracowania rozwiązania w spokojnej atmosferze, co niejednokrotnie przekłada się na mniejsze koszty procesowe. Bywają one nieocenione również u osób mających inną wizję związaną z miejscem zamieszkania dziecka czy wysokością alimentów. Są to świadczenia pieniężne wypłacane przez byłego partnera. Ich celem jest pokrycie podstawowych potrzeb najmłodszych, przykładowo związanych z edukacją czy leczeniem.

Zainteresowani taką współpracą mogą zapoznać się z ofertą Kancelarii Prawa Rodzinnego Noriet w Warszawie. Adwokat uczestniczący w rozwodach służy wsparciem w udzielaniu porad prawnych, dzięki którym klienci dowiadują się, jak wyglądają spotkania w sądzie, ile trwają rozprawy oraz jakie pytania mogą zostać im zadane. Specjalista reprezentuje strony przed sądami różnych instancji i przygotowuje też wzory pism, takich jak orzeczenia o podziale majątku i sposobach korzystania ze wspólnej nieruchomości czy o eksmisji byłego małżonka.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Przedwczesny wytrysk ranking

Polski Materac

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.