Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz


Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz • Prawnik Bydgoszcz

Dodano: 2020-07-26

WWW: http://mecenas-pacewicz.pl/

Telefon: +48 882 455 020

Miejscowość: Bydgoszcz

Adres: Dworcowa 100

Kod pocztowy: 85-010

Źródło: http://mecenas-pacewicz.pl/


Autor: Zuzanna LewandowskaOpis:


Wiele osób każdego dnia ma do czynienia z licznymi formalnościami prawnymi. Zawierają one bowiem umowy, wypełniają różnego rodzaju dokumenty w instytucjach czy korzystają z usług bankowych. Niestety mało kto dysponuje szeroką wiedzą prawniczą, co niekiedy bywa problematyczne. Podejmowanie niewłaściwych decyzji dość często przyczynia się do bycia stratnym. Nic więc dziwnego, że znaczna część z nich decyduje się na rozpoczęcie współpracy z kancelarią. Jedną z nich jest Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandry Pacewicz. Pracuje w niej doświadczony prawnik w Bydgoszczy, który oferuje fachowe wsparcie wszystkim klientom.

Pomoc prawników dotyczy między innymi naruszonych praw konsumenckich. Oznacza to, że zajmują się oni opiniowaniem umów, dzięki czemu osoby, jakie je podpisują, unikają przykrych konsekwencji finansowych. W zakres ich działań wchodzi także bronienie pracowników wykorzystywanych przez pracodawców oraz osób poszukujących wsparcia w postępowaniach podatkowych. Jest to obszerne zagadnienie prawne związane zazwyczaj z nieruchomościami, środkami znajdującymi się na rachunkach bankowych, akcjami czy obligacjami. Celem powyższych działań jest potwierdzenie nabycia spadku, które można rozpocząć po upływie 6 miesięcy od jego otwarcia. W takiej sytuacji specjalista w imieniu klienta składa niezbędne wnioski do Sądu Rejonowego. W pismach tych znajdują się dane wnioskodawcy, dane uczestników postępowania oraz imię, nazwisko i miejsce zgonu spadkodawcy.

Kancelarie prawne zajmują się także problemami rodzinnymi, związanymi z pozbawianiem praw rodzicielskich, rozwodami czy alimentami. Kwestie te mają delikatne podłoże, dlatego pomoc doświadczonego radcy prawnego bywa nieoceniona. Stanowi on bowiem wsparcie psychiczne, dzięki czemu sprawy odbywające się w sądzie są mniej stresujące. Dba również o dostarczenie instytucjom niezbędnych dokumentów oraz pilnuje, by dane, jakie się w nich znajdują, były poprawne. Działania te w znacznym stopniu przyspieszają prowadzenie spraw. Niekiedy też sugeruje rozwiązanie konfliktu w toku mediacji rozwodowych, przez co strony unikają spotykania się na sali sądowej.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Auto Serwis Kwiatowa

Amer Event

Wycieczkownia

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.