Klimatools


Rodzaje urządzeń chłodniczych w Krakowie

Dodano: 2021-10-18

WWW: http://www.klimatools.pl

Telefon: 516675998

Miejscowość: Liszki

Adres: Liszki 213

Kod pocztowy: 32-060

Źródło: http://www.klimatools.pl/chlodnictwo/


Autor: Daria Marciniak


Opis:


Urządzenia chłodnicze to podstawowe wyposażenie lokali gastronomicznych, sklepów spożywczych, laboratoriów badawczych oraz innych obiektów. Ich zadaniem jest ochrona produktów, które mogłyby zacząć się psuć na skutek działania wysokich temperatur. Występują w wielu kształtach, formach i rozmiarach, a do najpopularniejszych zalicza się klimatyzatory, chłodnie oraz zamrażarki. Ich sprzedażą oraz serwisowaniem zajmują się specjaliści z Klimatools. Jest to firma współpracująca z mieszkańcami Krakowa i proponująca urządzenia chłodnicze z najwyższej półki, które nie niszczą się na skutek częstej eksploatacji i znajdują zastosowanie w trudnych warunkach.  

Jak sama nazwa wskazuje, służą one do obniżania oraz utrzymywania temperatury na właściwym poziomie. Urządzenia dostępne w przedsiębiorstwie nie pobierają dużych ilości energii, przez co ich posiadacze nie martwią się o wysokie rachunki. Klienci zamawiają między innymi chłodziarki sprężarkowe, które sprawdzają się nie tylko w zakładach przemysłowych czy sklepach, ale i domach lub mieszkaniach. Innym rozwiązaniem wartym uwagi są chłodziarki magnetyczne i termoelektryczne, odznaczające się dużą sprawnością.

Właściciele sklepów spożywczych decydują się często na praktyczne szafy chłodnicze przypominające swoim wyglądem lodówki o sporych gabarytach. W ich wnętrzach znajdują się szuflady oraz półki ułatwiające eksponowanie sprzedawanych towarów. Służą one do przechowywania mrożonek, butelek z napojami i nie tylko. W tego typu obiektach sprawdzają się także szafy chłodnicze, nieocenione podczas magazynowania świeżych produktów. Stworzono je między innymi ze stali nierdzewnej, czyli wytrzymałego materiału odpornego na działanie korozji oraz pojawianie się zniszczeń.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

prace.edu.pl

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Stalgar

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.