Laser Tag


Imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu pełne atrakcji

Dodano: 2021-12-25

WWW: https://lasertagpoznan.pl/

Telefon: 570 931 931

Miejscowość: Poznań

Adres: Wojciechowskiego 7

Kod pocztowy: 60-685

Źródło: https://lasertagpoznan.pl/imprezy-okolicznosciowe/integracje-dla-firm/


Autor: Jagoda SadowskaOpis:


Zalet związanych z organizacją spotkań firmowych jest całe mnóstwo. Przedsiębiorcy decydujący się na podobne przedsięwzięcia chwalą sobie poprawę komunikacji w zespole i polepszoną atmosferę. Spotkania odbywające się poza miejscem zatrudnienia sprzyjają bowiem rozwiązywaniu konfliktów, dzięki czemu zespół staje się bardziej zgrany i lepiej rozumie swoje potrzeby. To dobre rozwiązanie dla osób zestresowanych, zmęczonych i czujących, że popadły w rutynę. Próbowanie nowych aktywności poprawia nastój i pomaga się odprężyć. Imprezy integracyjne zespalają pracowników, którzy czują się docenieni, a ponadto dają możliwość integracji poszczególnych szczebli. W spotkaniach uczestniczą bowiem nie tylko podwładni, ale i managerowie, prezesi czy dyrektorzy.

Firmy, w których organizowane są imprezy integracyjne, cieszą się dobrym wizerunkiem, a przedsiębiorcy, którzy je prowadzą, są uznawani za osoby dbające o zadowolenie personelu. Zwiększa to prawdopodobieństwo nawiązywania długofalowych współpracy, przez co nie jest konieczne rekrutowanie nowych pracowników oraz wdrażanie ich w obowiązki, jakimi będą się zajmować. Innymi słowy, spotkania poza biurem budują więzi między członkami zespołu, poprawiają atmosferę, zwiększają lojalność wobec przedsiębiorstwa i dają szansę sprawdzenia umiejętności zespołowych poszczególnych osób.

Współcześnie rozrywek do wyboru jest całe mnóstwo. Miłośnicy aktywności fizycznej i adrenaliny korzystają chętnie z usług firm organizujących rozgrywki paintballowe. Warto jednak wspomnieć, że dziś nie muszą one wiązać się z siniakami po trafieniu kulkami z farbą, a to za sprawą możliwości wzięcia udziału w zawodach paintballa laserowego. Jak wskazuje nazwa, w tym przypadku broń kulkowa została zastąpiona karabinami lub pistoletami „strzelającymi” laserem. To coraz popularniejszy sport cieszący się zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku, w tym dzieci.

Profesjonalne imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu polegające na organizacji podobnych rozgrywek oferuje przedsiębiorstwo Laser Tag. Dysponuje ono dużą i zadaszoną przestrzenią oraz lekką bronią pozbawioną pocisków, której zasięg wynosi nawet kilkadziesiąt metrów. Nie zagraża ona zdrowiu uczestników spotkania i działa w pełni niezawodnie. Firma posiada realistyczne repliki i zapewnia niezapomnianą rozrywkę w konkurencyjnych cenach.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.