Lenis Sp. Z O.O


Mezoterapia

Dodano: 2020-11-20

WWW: https://lenis.pl

Telefon: 61 851 13 05

Miejscowość: Poznań

Adres: Wierzbowa 6 6

Kod pocztowy: 61--85

Źródło: https://lenis.pl/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa/


Autor: Dariusz SadowskiOpis:


Czasami stosowanie zwykłych kosmetyków jest niewystarczające do tego, by cieszyć się piękną, zdrową i promienną cerą. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi Lenis, czyli gabinet dermatologii estetycznej, w którym zabiegi przeprowadzają wykwalifikowani specjaliści. Posiadają oni nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone preparaty przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jednym z zabiegów dostępnych w ofercie jest mezoterapia przeprowadzana w Poznaniu. Stosuje się ją nie tylko na twarz, ale i dłonie oraz szyję. Dzieli się ją na mezoterapię igłową i bezigłową.

Najczęściej  praktykowaną jest ta pierwsza. Omawiany zabieg polega na wstrzykiwaniu pod skórę kwasów  nukleinowych, kwasu hialuronowego, mikroelementów oraz witamin. Preparaty podawane są w zależności od potrzeb danej osoby i aplikuje się je w tkankę podskórną bądź skórę właściwą. Podczas mezoterapii klient może odczuwać delikatny ból, jednak warto pamiętać, że daje ona spektakularne efekty w krótkim czasie. Odżywcze składniki są wstrzykiwane igłą o niewielkiej średnicy. Na specjalne życzenie można zastosować maści znieczulające.

Drugą opcją jest mezoterapia bezigłowa, polegająca na wnikaniu przez skórę witamin dzięki falom radiowym. Rozwiązanie to pobudza skórę do procesu pinocytozy. Nie zalicza się jej do zabiegów inwazyjnych, dlatego z roku na rok jej popularność się zwiększa. Zabieg ten powoduje, że skóra staje się wzbogacona o peptydy, aminokwasy oraz szereg substancji regenerujących i odżywczych. Trwa on nie dłużej niż 40 minut, a podczas jego przeprowadzania klient znajduje się w pozycji leżącej.

Dla kogo jest mezoterapia igłowa lub bezigłowa? Dla wszystkich osób pełnoletnich, niemających żadnych zmian zapalnych na twarzy lub na innych częściach ciała, na których będzie przeprowadzany zabieg. Ewentualnym przeciwwskazaniem jest też nadwrażliwość na którykolwiek składnik znajdujący się w preparatach lub opryszczka. Mezoterapia przynosi satysfakcjonujące rezultaty, ponieważ dzięki niej skóra wygląda młodziej. Jest też odżywiona i bardziej napięta.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.