LIMBA


Meble kuchenne pod wymiar

Dodano: 2021-08-22

WWW: https://www.limba.com.pl/

Telefon: +48 32 677 16 92

Miejscowość: Poręba

Adres: Górnośląska 11

Kod pocztowy: 42-480

Źródło: https://www.limba.com.pl/limba/oferta_kuchnia.html


Autor: Zuzanna LewandowskaOpis:


Wybór mebli wykonanych na wymiar daje pewność co do tego, że będą one dostosowane do życzeń użytkowników, a także dostępnej przestrzeni. Warto przy tym zdecydować się na ofertę doświadczonego producenta tego typu wyposażenia. Limba to firma, która już od 1989 roku produkuje rozmaite meble do domów, biur, sklepów oraz hoteli. Wszystkie z nich powstają z wysokiej jakości materiałów, które są dostępne w różnorodnej kolorystyce. Dzięki temu produkty są w pełni dostosowane do aranżacji danego pomieszczenia, a także preferencji zamawiającego.

W ofercie tego producenta znajdują się również meble kuchenne pod wymiar w Katowicach. Odznaczają się one wysoką użytecznością, a także są dopasowane do aranżowanej przestrzeni. Proces realizacji zamówienia zaczyna się od stworzenia szczegółowego planu, który jest analizowany przez architekta, a następnie oddawany do akceptacji klientowi. Dopiero wówczas rozpoczyna się produkcja. Meble powstają z poszanowaniem tradycji cieślarskich, a przy tym ich projekt uwzględnia aktualne trendy. Wreszcie gotowe wyposażenia trafia do klienta - bezpośrednio lub za pośrednictwem firmy dostawczej. W projekcie uwzględnia się również budżet, jakim dysponuje odbiorca.

Wyposażenie kuchenne oferowane przez tego producenta powstaje z wysokiej jakości frontów lakierowanych, akrylowych lub oklejanych przy wykorzystaniu sztucznych tworzyw. Odpowiednie zabezpieczenie jest umieszczane na blatach. Meble wykonywane przy użyciu szkła hartowanego mogą być dodatkowo zdobione za pomocą grafik. Firma oferuje instalację nowoczesnego oświetlenia, co zwiększa funkcjonalność mebli i pozwala zaoszczędzić dodatkowe miejsce.

Na stronie internetowej znajduje się katalog z dostępnymi produktami, a także próbkami materiałów. Przedsiębiorstwo wykorzystuje wysokiej jakości drewno, które jest oferowane w jasnych i ciemnych kolorach. Warto już teraz udać się na stronę internetową, aby zapoznać się z całą ofertą i skorzystać z profesjonalnego doradztwa ze strony pracowników tego producenta.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Wesołe Przedszkole

tapetuj.pl Sklep internetowy

TAPICER 'KA Olga Hulbój

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.