LUPU s.c.


https://luppopuppo.pl/ - Żłobek niepubliczny Wrocław Psie Pole

Dodano: 2019-03-01

WWW: https://luppopuppo.pl/

Telefon: +48 605 951 060

Miejscowość: Wrocław

Adres: Słonimskiego 1

Kod pocztowy: 50-304

Źródło: https://luppopuppo.pl/


Autor: Zuzanna LewandowskaOpis:


W momencie, gdy dwoje rodziców małego dziecka musi pracować, konieczne staje się zorganizowanie dla niego stosownej opieki na czas, w którym opiekunowie będą wykonywali swoje obowiązki zawodowe. Jedną z często wybieranych opcji, są żłobki. W placówkach tego rodzaju, maluchy są bezpieczne, pozostawione pod opieką wykwalifikowanej kadry. Do żłobka, można posłać już siedmiomiesięczne szkraby.

Oczywistością jest fakt, iż każda kochająca mama i każdy kochający tata, zrobią wszystko, co w ich mocy, aby ich największy skarb, był bezpieczny, szczęśliwy i zadowolony. Co za tym idzie, dokładają oni wszelkich możliwych starań do tego, aby wybór, którego dokonają, był trafiony.

Obecnie, istnieje możliwość zapisywania maluchów do żłobków prywatnych i państwowych. Wybór zawsze pozostawiany jest opiekunom. Jeśli chodzi o te pierwsze, godnym zaufania miejscem, jest żłobek niepubliczny we Wrocławiu, na Psim Polu. Charakteryzuje się on nowoczesnym wnętrzem, wyposażeniem, które jest w pełni dostosowane do potrzeb małych dzieci, oraz, co najważniejsze, doświadczoną i odpowiednio wykształconą kadrą.

Każdy rodzic, planujący zapisanie pociechy właśnie do tego żłobka, ma możliwość wcześniejszego zapoznania się z placówką. W grę wchodzą rozmowy z dyrekcją oraz opiekunkami, spacer po wszystkich pomieszczeniach, przyjście na dzień próbny. 

Dzieci, pozostające w tym miejscu, stawiane są przed szansą otrzymania wielu cennych bodźców i wrażeń. Poza tym, że są otaczane ciepłą i troskliwą opieką, biorą także czynny udział w rozmaitych zajęciach dodatkowych. Mowa tu o aktywnościach, takich jak:

  • zajęcia z języka angielskiego
  • zajęcia muzyczne
  • zajęcia sportowe i ruchowe
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia logopedyczne
  • zajęcia ogólnorozwojowe

Żłobek oferuje pełne, odpowiednio zbilansowane, żywienie. Posiłki serwowane są o stałych porach, dzięki czemu maluchy wypracowują sobie systematyczny, powtarzalny rytm dnia, dający większe poczucie bezpieczeństwa. Ramowy plan dnia, zamieszczono na stronie internetowej placówki, luppopuppo.pl.

 Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Penilarge - Grupa Intymnosc.pl

Perfect Bust

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.