MASI dr Mariusz Domagalski


Jak można leczyć wypadanie włosów w Szczecinie?

Dodano: 2022-11-04

WWW: https://masi.com.pl

Telefon: 534 224 229

Miejscowość: Szczecin

Adres: Wielka Odrzańska 30

Kod pocztowy: 70-535

Źródło: https://masi.com.pl/medycyna-estetyczna/lysienie_1


Autor: Dominika SzymańskaOpis:


Wypadanie włosów  to jeden z najczęściej występujących problemów u kobiet i mężczyzn, między innymi wśród klientów gabinetów dermatologicznych. Nie wszyscy jednak decydują się na takie wizyty, dla wszystkich jednakże wypadanie włosów jest wielkim problemem, szczególnie gdy zjawisko jest nasilone do tego stopnia, że powoduje znaczne przerzedzanie się włosów. Wówczas mowa o łysieniu, a zatem problemie, którego nie można zbagatelizować, inaczej bowiem można w krótkim czasie stracić bardzo dużą część włosów lub nawet wszystkie.

Warto przede wszystkim wiedzieć, że z taką sytuacją wcale nie trzeba się godzić, bez względu na to, co ją spowodowało. Nawet jeśli włosy wypadają po chorobie, w wyniku ubogiej diety czy też zmian hormonalnych, co dotyczy zwłaszcza panów, zjawisko to można zahamować, trzeba tylko poddać się odpowiedniej kuracji. Niestety samodzielnie stosowane terapie w przypadku łysienia raczej nie pomogą, mogą być skuteczne tylko w przypadku umiarkowanego wypadania włosów. Poza tym na ich efekty zawsze trzeba czekać co najmniej kilka miesięcy, a drugie tyle - na odrost tych włosów, które wypadły. Kiedy obserwuje się znaczne przerzedzanie się fryzury w krótkim czasie, nie można tyle czekać.

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będą specjalistyczne zabiegi kosmetologiczne. W stolicy Wielkopolski można się na nie decydować w klinice MASI. Leczy ona wypadanie włosów w Szczecinie poprzez kurację peptydową w ramach mezoterapii igłowej, co oznacza, że silnie skoncentrowany preparat wstrzykiwany jest w skórę głowy, a zatem tam, gdzie może być efektywnie wykorzystany. Jak nietrudno się domyślić, taka forma jest znacznie skuteczniejsza niż stosowanie odżywek, masek czy nawet wcierek oraz preparatów doustnych - do tego stopnia, że specjaliści obiecują zahamowanie wypadania włosów... już po pierwszym zabiegu. Dla podtrzymania efektów warto jednak wykonać całą zalecaną serię, zwłaszcza że pozwoli to też pobudzić włosy do odrostu.

W ten sposób można nie tylko zwalczyć problem łysienia, ale też odzyskać gęste włosy.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

FCE.PL

Galeria Stolarki

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | www.automatywpolsce.pl 2024.